Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Як оформити право власності на квартиру чи на будинок

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Як оформити право власності на квартиру чи на будинок 1

Re:

оформити право власності на квартиру будинок

Оформлення права власності на житло в теперішній час стало набагато ближче ніж раніше. Вам не потрібно збирати велику купу документів щоб оформити ваше право власності на квартиру чи будинок. Достатньо мати при собі первинні документи на житло, отримати декілька довідок, щодо відсутності заборгованості на майно. А також, зареєстрованих осіб, та оформляти право власності у нотаріуса. Саме нотаріус робить відповідні записи, щодо право власності та видає первинні документи, які підтверджують право власті на ваш будинок чи квартиру. Право власності це здебільшого процедура, яка направлена на оформлення законного володіння, розпорядження, користування майном. Та підтверджується посадовою особою, яка має право на проведення процедури, яка на даний час проводиться у нотаріуса.

Хто оформляє право власності на майно?

Як ми вказали вище, то такі процедури робить нотаріус, як державний так і приватний. Також, слід зазначити, що оформити майно можуть центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Які передають документи до державного реєстратора, але нажаль не у всіх містах на даний час існують такі центи, а також не всі оформляють право власності. Якщо це стосується не первинне оформлення майна, а його переоформлення (купівля-продаж наприклад), так треба звертатися до нотаріуса в такому випадку.

Що підтверджує право власності на квартиру чи будинок?

На даний момент, при оформленні, чи переоформленні майна данні зберігаються в реєстрах право власності. Так при виконанні дій щодо майна, то вони обов’язково вносяться до реєстру, а в паперовому вигляді видається право власності з витягом.

Як захистити своє право на житло, квартиру, будинок?

Здебільшого після вчинення певних дій щодо оформлення майна ви можете через державний реєстр провірити право власності на ваше майно онлайн. Також, рекомендується всі документи в паперовому вигляді тримати в надійному місці, а у разі їх втрати, визнавати їх такими, які були втрачені. А також робити другий дублікат оригіналів документів.

Якщо у вас є питання стосовно оформлення житла чи будинку, ви маєте право задати питання, або звернутися до нас, так як, наш сервіс  юрист онлайн працює для Вас!

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Як оформити право власності на квартиру чи на будинок 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Як оформити право власності на квартиру чи на будинок