Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!


Бесплатная юридическая консультация → Юридические статьи → Безкоштовна юридична консультація

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 1

Re:

В даний час отримати юридичну консультацію з правових питань ви можете не виходячи з дому, маючи під рукою мобільний телефон, смартфон, планшет, ноутбук або комп’ютер. Наша безкоштовна юридична консультація має на меті отримання громадянами професійної допомоги з нашої сторони, маючи при собі девайс з якого ви зможете провести швидку реєстрацію на сайті, та залишити юридичне питання, на яке ми зможемо дати розгорнуту відповідь, та розв’язати ваше проблемне питання. Безкоштовна юридична консультація нашої компанії може бути представлена і особисто, але вона здебільшого проводиться за попередньою домовленістю. 

Безкоштовна юридична консультація гаряча лінія

Гаряча лінія з правових питань існує для того, щоб громадяни отримували оперативно відповіді на питання, а також розв’язання здебільшого не складних питань відносно права. Гаряча лінія з безкоштовної юридичної консультації нашої компанії працює здебільшого онлайн, де ви можете залишити питання на нашому юридичному сайті, де ми протягом дня дамо відповідь  стосовного вашого питання з посиланням на правові норми законодавства.

Безкоштовна юридична консультація по телефону

Юридична консультація по телефону нашою компанією надається безкоштовно коротко та стисло відповідно до вашого питання. Відокремлюючи сторону консультації онлайн та по телефону, онлайн ви можете розгорнуто залишити ваше питання, а на відміну до цього по телефону ми коротко можемо відповісти на питання, та стисло дати відповідь відносно вашого питання.

Безкоштовна юридична консультація онлайн

Юридична консультація онлайн нашою компанією ви зможете скористуватися просто зареєструвавшись, знайти відповідний розділ для питання, та залишити з темою вашого питання. Цього буде достатньо для того щоб отримати консультацією онлайн. Різниці від гарячої лінії та онлайн консультацією відносно не має, здебільшого це стосується як швидко вам необхідна така консультація від спеціаліста. В такому випадку рекомендую залишити питання на нашому сайті, щоб ми могли дати розгорнуту відповідь на ваше питання.

Безоплатна правова допомога: про безоплатну правову допомогу

Безоплатна правова допомога буває двох типів, або державна, або приватна. В даному випадку, ми не є державною установою, так в приватному порядку для громадян даємо безоплатні правові послуги, а саме: юридичні консультації. В такому випадку, якщо вам необхідна безоплатна правова допомога, зверніться до нашого функціоналу сайту, та залиште відповідне питання для отримання від нас послуги у вигляді: юридична консультація питання-відповідь.

Отже, якщо ви хочете отримати від нас правову послугу з правових питань, то звертайтесь до нашого функціоналу сайту, та залиште питання тут.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua

Сообщений 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Юридические статьи → Безкоштовна юридична консультація