Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Розлучення в Україні: як подати і нюанси

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Розлучення в Україні: як подати і нюанси 1

Re:

Розлучення в Україні
Юрист або адвокат завжди зможе вам допомогти в питанні розлучення в Україні. Так склалося, що Україна стала лідером в розлученнях в Європі. Причин для такого сплеску розлучень може бути безліч, або важке матеріальне становище в сім'ї, криза відносин. Можлива навіть проста несумісність характерів як це не звучало дуже просто. Таким чином, причин розлучення може бути багато, але варто задати собі питання: «Як подати на розлучення?»

Як подати на розлучення в Україні

На розлучення може подати один з подружжя в шлюбі, як до суду, так і в ЗАГС для оформлення документів. Різниця в подачі документів залежить від наявності дітей в шлюбі і досягли вони повноліття або ні. Так, якщо дитина не повнолітня, а саме їй немає 18 років, то потрібно буде подавати в суд і отримувати відповідне рішення суду на розлучення.

У випадку якщо дітей немає, то звертайтеся в ЗАГС по одному з місць реєстрації подружжя і подавайте документи. При умові що сторони спільно подадуть заяву і являться на розлучення, в іншому випадку, через суд. Як бачите подати документи на розлучення не потребує зусиль, досить бажання подружжя, або бажання одного з них. Вибір куди подавати буде залежати від того як сторони підійшли до подачі документів, а саме домовилися без проблем, або спірно з кризою і все таки через суд .

Заява на розлучення: як оформити розлучення?

По-суті, це документ, який подається в суд і складається, як правило, фахівцем, а саме: юристом або адвокатом. Варто звернути увагу на таку заяву, що за формою він повинен містити певні нюанси з юридичного боку. Так як позов на розлучення якщо він погано підготовлений, то його можуть призупинити до розгляду, а відповідно і відстрочити дату судових засідань в суді.

Зараз це проблема в судах, враховую велику завантаженість судів та слухань. Таким чином складайте правильно документи і намагайтеся не шукати шаблони. Так як законодавство змінюється, а старі шаблони суди просто розглядати не захочуть, при цьому ви по- суті втрачаєте час.

В даному прикладі (зразку) ми покажемо, на що потрібно звернути увагу при складанні заяви на розлучення. В першу чергу, ви повинні вказати в який суд ви звертаєтеся. За місцем вашої реєстрації або іншої сторони, так як правило вибору місця розлучення передбачає виключення, якщо з вами проживає дитина, - за вашим місцем реєстрації, якщо ні, - за місцем відповідача.

Далі правильно і повністю вкажіть ваші дані, іншої сторони, і переходите до самого позову. У позові можете вказати причину розлучення, наприклад: «важке матеріальне становище і розбіжності в сім'ї», цього буде достатньо для того щоб позов був повним і був не без причинним. У позові варто вказати на кого будуть перекладені матеріальні витрати на складання документів, судовий збір на розлучення, і т.п. Не забудьте вказати доповнення до позову. А саме перелік документів копії яких ви прилаштовувати до позову, як підстава того що ви перебуваєте в шлюбі ваші паспортні дані і т.п. При цьому це все на що гостро потрібно звернути увагу, а далі йти в суд і подавати ваш складений документ.

Документи на розлучення

Тут все відносно просто, з документами на розлучення для фахівця або для вас для складання заяви / позову на розлучення. Для цього вам буде досить вашого і другої сторони паспорта та податкового коду / інн, свідоцтво про шлюб. А також якщо є діти то довідку про склад сім'ї (якщо вирішили подавати до суду за місцем реєстрації / проживання), і свідоцтво про народження вашої дитини. При цьому у вас повинні бути оригінали документів, а в суд надаєте копії.

Скільки коштує розлучення в Україні

Питання в принципі більше схиляється до суми послуг юриста або адвоката з розлучень, який готовий вам скласти документ або супроводити ваш процес в судовому порядку. Дешево розлучатися тільки через ЗАГС. При цьому ви прийшли, подали документи заплатили державне мито і через місяць розлучилися. Через суд розлучатися дорожче, через те, що потрібно заплатити за послуги фахівця за правильно складені документи і в принципі самому подати документи до суду.

Також можна замовити послугу супроводу по розлученню. Але при цьому суддя може зажадати з'явиться заявника до суду. Ціна на розлучення в кожному регіоні Україні різна як від складання заяву на розлучення в плоть до супроводу в суді. Так що телефонуйте місцевим фахівцям, або нам, якщо ви з іншого міста і хочете замовити послугу складання документів до суду, наші контакти в низу.

Отже, якщо ви все ж вирішили подавати на розлучення, і у вас є до нас питання, то ви їх можете задати тут, а якщо потрібні наші послуги, то наші контакти внизу.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Розлучення в Україні: як подати і нюанси 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Розлучення в Україні: як подати і нюанси