Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3500 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Бесплатная юридическая консультация → Административное право → Позовна заява до пенсійного фонду України

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 4

1

Re:

Добрий день. Коротко намалюю суть дуже цікавого питання. В травні 2017 року я звертаюсь до суду першої інстанції з позовною вимогою перевести мене з пенсії по інвалідності відповідно ЗУ "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" на пенсію по інвалідності відповідно до ЗУ "Про державну службу", та прошу зобовязати Пенсійний фонд для розрахунку пенсії застосувати довідку про заробітну плату видану моїм колишнім роботодавцем № 4 від 01.02. 2017 в якій вказаний період заробітної плати з 01.05.2016 по 31.01.2017. До позовної заяви додана відмова Пенсійного фонду про перевід від 30.03.2017. Судом першої інстанції мої позовні вимоги задоволені в повному обсязі. Пенсійний фонд подає апеляційну скаргу і апеляційний суд в тому ж самому 2017 році, рішення суду першої інстанціїї скасовує. Я подаю касацію яка розглядається до 2019 року.
Тим часом в лютому 2019 року я знову звертаюся до ПФ з новою заявою перевести мене з пенсії по інвалідності відповідно ЗУ "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" на пенсію по інвалідності відповідно до ЗУ "Про державну службу". Пенсійний фонд іншим своїм листом в березні 2019 року відмовляє мені. Я вдруге звертаюся з позовною заявою до суду першої інстанції з тією ж вимогою про перевід і прошу при розрахунку пенсії застосувати довідку про заробітну плату вже за інший період а саме за 2019 рік. Суд першої інстанції відкриває справу як таку що відповідає всім вимогам КАСУ. І тут Верховний суд скасовує рішення апеляційного суду і залишає рішення суду першої інстанціїї по першому позову в силі. Тоді суддя по другому позові залишає справу без розгляду так як між сторонами вже є рішення суду яке набрало законної сили з того самого предмету і з тих самих підстав. Так ось питання чи варто мені пробувати касацію? Адже по двох позовах є дійсно одна і та ж вимога про перевід на пенсію згідно ЗУ "Про державну службу", але рідні періоди зарплати для обчислення пенсіїї і різні терміни звернення до Пенсійного і різні відмови Пенсійного, чи можна це вважати різними обставинами позову?

Re:

Доброго дня.

Ви можете апелювати до рішення про закриття справи по другому позову який ви подали до Пенсійного фонду України, але шанси на відкриття провадження не великі, так як ви вже виграли суд по першому позову про перевід із одного виду пенсії на інший в касації. Також,  можливо подання позову після переводу вас з одного виду пенсії на інший, після виконання рішення суду по касації, з приводу перерахунку пенсії.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .
Спасибо сказали: chempfu1

3

Re:

Дуже дякую за розяснення, а скажіть, будь ласка ще одну річ. Я так розумію, що після виконання першого рішення по касації, тобто коли Пенсійний переведе мене на пенсію по ЗУ Про державну службу мені потрібно буде знову звернутися до ПФ з проханням перерахувати пенсію відповідно іншої довідки про зарплату?

Re:

chempfu пишет:

Дуже дякую за розяснення, а скажіть, будь ласка ще одну річ. Я так розумію, що після виконання першого рішення по касації, тобто коли Пенсійний переведе мене на пенсію по ЗУ Про державну службу мені потрібно буде знову звернутися до ПФ з проханням перерахувати пенсію відповідно іншої довідки про зарплату?

Так, ви маєте право на це.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 4

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Административное право → Позовна заява до пенсійного фонду України