Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 7

1

Re:

добрий день. не проходив строкову службу. коли досяг 30 років прийшов отримать військовий квиток, бо хочу офійційно працевлаштуватись (зараз неофіційно). пройшов мед. комісію, сплатив штраф 119 грн., військовий квиток видали, але через 10 хв. вихопили з рук і кажуть, що я зобов'язаний підписать якийсь папір про проходження навчальних зборів і це обов'язково. чи потрібно мені проходить ці навчальні збори і що буде (законні наслідки) якщо я просто не з'явлюсь в військомат і мій квиток залишиться в військоматі, а я продовжу працювати неофіційно.

Re:

ilb пишет:

добрий день. не проходив строкову службу. коли досяг 30 років прийшов отримать військовий квиток, бо хочу офійційно працевлаштуватись (зараз неофіційно). пройшов мед. комісію, сплатив штраф 119 грн., військовий квиток видали, але через 10 хв. вихопили з рук і кажуть, що я зобов'язаний підписать якийсь папір про проходження навчальних зборів і це обов'язково. чи потрібно мені проходить ці навчальні збори і що буде (законні наслідки) якщо я просто не з'явлюсь в військомат і мій квиток залишиться в військоматі, а я продовжу працювати неофіційно.

Доброго дня.

Якщо ви отримали повістку та за неї розписались, то ви були зобов’язанні обов'язково проходити навчальні збори, в іншому випадку ви не поставили свій підпис, то ви можете і надалі так працювати як і працюєте на даний момент.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua
Спасибо сказали: ilb1

3

Re:

дякую, за відповідь, бо на іншому форумі просто написали: "повчальна історія", без відповіді. ще таке питання: чи можна якось законно забрать цей квиток, чи мені до 60 років працювати неофіційно?

4

Re:

і ці зобри є не обов'язковими, тобто я не ухиляюсь і немає адмін. чи крим. відповідальності за те, що я не підписав цей документ (повістку чи що воно таке)?

Re:

ilb пишет:

і ці зобри є не обов'язковими, тобто я не ухиляюсь і немає адмін. чи крим. відповідальності за те, що я не підписав цей документ (повістку чи що воно таке)?

Якщо повістку не отримали та не розписались, то ви не зобов’язанні проходити. Взагалі ви маєте право вимагати на отримання військового квитка, а відправлення повістки за місцем роботи в майбутньому або за місцем реєстрації. Звільнення від проходження зборів передбачена ст 30 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу".

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua

6

Re:

ну, вони мені в військоматі щось підсунули, якийсь папір, я не читав точно, що це, і сказали, що я маю заповнить його і підписать для проходження навч. зборів. але я сказав, що завтра прийду, бо не знаю чи маю я взагалі це підписувать, бо якщо згода добровільна, то я не хочу проходить ці збори. попросив квиток забрать - мені віддали. і як тільки я вийшов за двері, хтось (я так розумію, військ. комісар) підбіг ззаду і вихопив цей квиток в мене з рук. якщо тей документ був повісткою, то я так розумію, в них є свідки, що вони наче вручили мені його, але я його не читав і нічого не підписував. то вони можуть мене притягнути до відповідальності, через те, що вони мені якби за іхньої присутності мені його підсунули, а я відмовився підписувать?

Re:

ilb пишет:

ну, вони мені в військоматі щось підсунули, якийсь папір, я не читав точно, що це, і сказали, що я маю заповнить його і підписать для проходження навч. зборів. але я сказав, що завтра прийду, бо не знаю чи маю я взагалі це підписувать, бо якщо згода добровільна, то я не хочу проходить ці збори. попросив квиток забрать - мені віддали. і як тільки я вийшов за двері, хтось (я так розумію, військ. комісар) підбіг ззаду і вихопив цей квиток в мене з рук. якщо тей документ був повісткою, то я так розумію, в них є свідки, що вони наче вручили мені його, але я його не читав і нічого не підписував. то вони можуть мене притягнути до відповідальності, через те, що вони мені якби за іхньої присутності мені його підсунули, а я відмовився підписувать?

Тільки теоретично, але не більше і тільки адміністративна відповідальність.

Сообщений 7

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться