Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!


Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

1

Re:

Доброго дня!

Прошу надати консультацію

Опис ситуації:
15.08.2019 наказом по підприємству мене було влаштовано на роботу інженером-конструктором та одразу ж переведено у підпорядкування до відділу головного енергетика у сектор балансування витрат споживання електричної енергії. Графік роботи в цьому секторі змінний (день, ніч та 2 вихідних). До кінця місяця пропрацювала за цим графіком, до того ж в ніч з 23.08.2019 на 24.08.2019 припало 7 годин святкових. При оплаті праці за серпень виявилось, що не нарахована заробітна плата за нічні зміни та святкові години. Відділ праці та заробітної плати відповідає, що нарахування зробили вірно та чути не хоче про порушення. Керівництво, при моїх зверненнях з цього приводу, вже другий місяць нівелює це питання, мовляв, нічого вирішити не можна.
З 02.09.2019 розпорядженням технічного директора мене переведено безпосередньо до відділу головного енергетика виконувати обов’язки інженера з обліку електроенергії без моєї згоди. До того ж робота лише у денну зміну оплачується нижче за відсутності нічних доплат та інших мотиваційних нарахувань підприємства. Не зважаючи на мої прохання перевести мене знову до балансуючої групи працювати у змінний графік, головний енергетик відмовляє, аргументуючи тим, що треба працювати у відділі у денну зміну. І це при тому, що з листопада місяця заплановано 50% зниження виготовлення готової продукції, а отже скорочений робочий тиждень для ІТП, а це суттєва втрата у заробітній платі. На чергове розпорядження про переведення мене до відділу головного енергетика, тим більше при скороченні кількості робочих годин, згоду я не надавала. Більше того, я цих розпоряджень взагалі не бачила, тому під сумнівом їх існування взагалі.

Питання:
1.    Чи можу я розраховувати на нарахування та виплату доплат за нічні зміни та святкові години серпня місяця? На які статті, окрім 33, 107, 108 КЗпП, посилатися та які документи підготувати?
2.    Чи можливо за описаної ситуації претендувати на відшкодування моральної шкоди і які є шанси на її задоволення?
3.    Чи притягнеться підприємство до відповідальності за порушення трудового законодавства і у якому розмірі?

Re:

Доброго дня.

1. Вам необхідно в написати заяву на підприємство у двох екземплярах з питанням стосовно не залучення виплат при нарахуванні заробітної плати в серпні місяці. Маєте право написати данні статті.
2. Тільки через суд, і це складно в даний час.
3. В даному випадку якщо ви звернетесь до інспекції по праці.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться