Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 6

Re:

Доброго дня! Буду дуже вдячний, якщо допоможете в моєму питані. Я призовник, проходив медкомісію для строкової служби від районного військкомату в районній лікарні. В районній лікарні мені написали направлення в обласну лікарню на обстеження по кардіології. В військомматі видали акт на проходження дообстеження. Я пройшов дообстеження, в акті написали діагноз (НЦД гіпертонічного та кардіального типів стійкі значно виражені - стаття 83а, непридатні для військової служби в мирний час).

Тепер, як я розумію, з актом потрібно повернутися до районного військоммату, взяти мою особову справу призовника, відвідати лікаря, який написав мені направлення, і лікар напише статтю в особову справу згідно акту. Потім повернути це все в військоммат. Питання полягає в тому, чи може хтось із рідних відвезти мій акт, отримати особову справу призовника, для того, щоб лікар написав статтю? Чи потрібна моя особиста присутність? Вибачте за таке дивне питання, але запитую через те, що комісари погрожують силою доставити мене в обласний військомат і передати на службу ігноруючи мою хворобу. Дякую!

Re:

Доброго дня.

Нажаль, але вам особисто треба звернутися для отримання особистої справи в військоматі. Довіренність в данному випадку не можлива.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 
Спасибо сказали: imanol.kashawn1

Re:

Дякую вам за відповідь!

Re:

В ме ще є одне питання стосовно працівників військоммату. Чи мають вони право без моєї згоди садити мене в автобус для доставлення із районного військоммату до обласного стверджуючи що я здоровий, ігноруючи акт з діагнозом? Що я можу зробити в такій ситуації?

Re:

imanol.kashawn пишет:

В ме ще є одне питання стосовно працівників військоммату. Чи мають вони право без моєї згоди садити мене в автобус для доставлення із районного військоммату до обласного стверджуючи що я здоровий, ігноруючи акт з діагнозом? Що я можу зробити в такій ситуації?

Ні, не мають право. В данному випадку тільки визов або поліції або адвоката. Тільки так.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 
Спасибо сказали: imanol.kashawn1

Re:

Зрозумів, дякую вам велике!

Сообщений 6

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться