Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні 1

Re:

Цивільна дієздатність фізичної особи

Цивільна дієздатність фізичної особи це поняття коли особа бере на себе певні права і обов’язки при вчиненні певних дій. Також, при вчиненні певних дій брати на себе відповідальність, та нести її при не виконанні згідно законодавства України.

Повна дієздатність

Повна дієздатність наступає з повноліття особи, а саме з 18 (вісімнадцяти) років. Згідно з законодавством є випадки, коли до досягнення 18 років надається повна дієздатність. Наприклад, з моменту реєстрації шлюбу, народження дитини неповнолітньою . Також, з 16 років повну дієздатність отримує особа яка наймається за трудовим договором, відкриває свій бізнес, отримує дозвіл на набуття повної дієздатності від органу опіки та піклування  або записується в реєстрації свідоцтва про народженні дитини матір’ю або батьком.

Слід зауважити, що при набутті такої повної дієздатності до 18 років, вона не зникає в разі розлучення, закриття власної справи, та за інших підстав отримання повної дієздатності.

Неповна дієздатність

Неповна дієздатність наступає у віці від 14 до 18 років. При цьому неповнолітні в даному віці мають право розпоряджатися своїм заробітком, стипендією, та іншими доходами. В разі творчої або інтелектуальної діяльності та правочини укладаються за згодою батьків або інших осіб які несуть відповідальність за таких осіб.

Часткова дієздатність

Часткова дієздатність характерна  у віці до  14 років. У цьому віці, особи мають право здійснювати дрібні правочини та немайнові правочини за творчою діяльністю або інтелектуально.

Обмежена дієздатність та визнання особою недієздатною

Обмежена дієздатність наступає  за рішенням суду коли особа страждає на психічний розлад або  зловживає спиртними напоями чи наркотичними засобами, токсичними речовинами, азартними іграми, та може ставити сім’ю в скрутне матеріальне становище.

Визнання фізичної особи недієздатною проводиться за рішенням суду якщо особа внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними. При цьому, за рішенням суду встановлюється опіка, та опікун має право за особу вчиняти правочини.

Якщо у вас залишились питання то ви можете їх задати нам і наш сервіс юрист онлайн на сайті може вам дати консультацію.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні