Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Адміністративне правопорушення і відповідальність в Україні

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Адміністративне правопорушення і відповідальність в Україні 1

Re:

Адміністративне правопорушення в Україні

Відповідно до чинного законодавства адміністративні правопорушення  в адміністративна відповідальність наступає у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Скорочену назву ви можете знайти як КУпАП. Ціль даного кодексу встановити що є адміністративним правопорушенням, та яка відповідальність наступає за вчинення дій на порушення норм кодексу.

Поняття адміністративного правопорушення в Україні

Відповідно до норм КУпАП адміністративне правопорушення є проступок який вчиняється умисно або необережно. За такі дії постягається суб’єктом на громадський порядок, права громадян, власність або майно та за такі вчинки передбачена адміністративна відповідальність.

Ознаки та склад адміністративного правопорушення в Україні

Склад адміністративного правопорушення за законодавством встановлено, що це є сукупність об'єктивних і суб'єктивних ознак. Ознаками адміністративного правопорушення за КУпАП встановлено: об`єкт і об`єктивна сторона та суб`єкт і суб`єктивна сторона. Також, ознаками адміністративного правопорушення є: діяння, протиправність, суспільна небезпека, загроза громадському порядку, винність та карність.

Суб'єкт адміністративного правопорушення - це особа, яка вчинила адміністративне правопорушення щодо об’єкту адміністративного правопорушення. Суб'єктом адміністративного правопорушення може бути: фізична особа, яка досягла 16-річного віку, та юридична особа. Суб'єктивна сторона адміністративного правопорушення - внутрішнє (психічне) ставлення суб'єкта правопорушення до скоєного діяння і його шкідливих наслідків щодо об’єкту адміністративного правопорушення.

Об'єкт адміністративного правопорушення – це на те що направлено протиправні дії суб’єкта адміністративного правопорушення. Об'єктивна сторона адміністративного правопорушення - це зовнішні ознаки та обставини які характеризують адміністра¬тивне правопорушення суб’єктом правопорушення.

Вік, після досягнення якого настає адміністративна відповідальність за законодавство передбачена в певних статтях КУпАП з 16 років, а в загалом з 18 років.

Види адміністративного стягнення за КУпАП

За вчинення адміністративних правопорушень можуть застосовуватись такі адміністративні стягнення:
- попередження;
- штраф;
- штрафні бали;
- оплатне вилучення предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об'єктом адміністративного правопорушення;
- конфіскація: предмета, який став знаряддям вчинення або безпосереднім об'єктом адміністративного правопорушення; грошей, одержаних внаслідок вчинення адміністративного правопорушення;
- позбавлення спеціального права, наданого даному громадянинові (права керування транспортними засобами, права полювання);
- позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;
- громадські роботи;
- виправні роботи;
- адміністративний арешт;
- арешт з утриманням на гауптвахті.

За вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу:
- зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого;
- попередження;
- догана або сувора догана;
- передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Органи, уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення в Україні

Відповідно до КУпАП, справи про адміністративні правопорушення розглядаються:
- адміністративними комісіями при виконавчих комітетах сільських, селищних, міських рад;
- виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад та їх посадовими особами;
- районними, районними у місті, міськими чи міськрайонними судами;
- органами Національної поліції, органами державних інспекцій та іншими органами.

Якщо у вас залишились питання щодо адміністративних правопорушеннь і відповідальність в Україні, ви можете їх задати нам і наш сервіс юрист онлайн на сайті може вам дати консультацію.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Адміністративне правопорушення і відповідальність в Україні 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Адміністративне правопорушення і відповідальність в Україні