Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.

Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Дострокова пролонгація договору оренди землі 2

1

Re:

Доброго дня! Виникла така ситуація:

Я уклав договір з районною радою на оренду землі сільськогосподарського призначення в 2012 році строком на 12 років. Я в цьому році планую заключити довготривалий договір на постачання сировини строком на 10 років. Але постає проблема - компанія, що планує закуповувати в мене сировину вимагає, як гарантію спроможності постачання мною сировини, а саме надати підтвердження того, що я спроможний забезпечити їх сировинною базою без перебоїв на протязі дії всього договору купівлі-продажу сировини. Для цього вони вимагають надати договір оренди землі з строком, не меншим ніж строк дії  договір купівлі-продажу сировини.

Тепер в цифрах:
Строк дії договору оренди землі припиняється в 2024 році. Договір купівлі-продажу сировини укладається в 2020 році строком на 10 років (до 2030 року). Необхідно і щоб строк дії договору оренди землі був по як мінімум 2030 рік.

Тепер до самого питання:

Мною умови договору оренди землі виконуються вчасно і в повній мір (належним чином). До мене немає зауважень. Згідно ст.33 ЗУ "Про оренду землі" я маю переважне право на поновлення договору оренди землі. Але в ст.33 зазначено, що лише по закінченню строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору оренди землі).

Орендар, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди землі на новий строк, зобов’язаний повідомити про це орендодавця до спливу строку договору оренди землі у строк, встановлений цим договором, але не пізніше ніж за місяць до спливу строку договору оренди землі.

В Законі написано, що я можу скористатися переважним правом по завершенню дії договору оренди землі, але ніде не можу знайти, а чи можу я скористатися цим правом раніше, ніж за місяць до дати закінчення дії договору, а точніше за 4 роки? Я планую направити листа-повідомлення з проєктом додаткової угоди оренди землі.
Саме питання:

Чи законні мої вимоги достроково продовжити дію договору оренди землі за 4 роки до завершення дії даного договору оренди землі? І які шанси виграти справу в суді в разі відмови орендодавця в достроковому продовженні договору?

Re:

Доброго дня.

Рекомендую вам направити такого листа, так як сторона виконкому райради може переглянути умови договору і перезаключити договір з вами як додаток 1 до договору. Також є інший сценарій де з вами мужуть розірвати договір і підписати на ваших умовах, але це ризикова для вас справа.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 
Спасибо сказали: WValdemar1

Юридическая консультация на тему Дострокова пролонгація договору оренди землі 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться