Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2500 пользователей форума и нами предоставлено более 3600 бесплатных юридических консультаций!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

Re:

В 2006 році юр. особа 1 купувала у юр. особи 2 нерухоме майно. БТІ на той час видало витяг (для укладення договору к-п.), що у власності юр. особи 2 перебуває нежитлова будівля літ "Я" площею 1200кв.м. Нотаріус маючи відповідний витяг в предметі правочину зазначила "нежитлова будівля літ "Я" площею 1200кв.м.". Але фактично це не нежитлова будівля а її частина.

Коли прийшли до БТІ для реєстрації то технік додивився архівну справу та видав витяг про реєстрацію за юр. особою 1 частини нежитлової будівлі  літ "Я" площею 1200кв.м.
Реально це одне й те саме  приміщення. та в договорі мало бути зазначено частина нежитлової будівлі літ "Я" площею 1200кв.м. Саме з подібним формулюванням і було зареєстровано право власності юр. особи 1 в реєстрі прав власності на нерухоме майно.
Пройшли роки. Юридична особа 2 (продавець) припинила діяльність (банкрутство).
Покупець вирішив перенести майно до ДРРП, але реєстратор дочиталась що відповідно до договору купівлі-продажу продано "нежитлова будівля літ "Я" площею 1200кв.м.", а відповідно до витягу з БТІ про реєстрацію п.в. "частина нежитлової будівлі літ "Я" площею 1200кв.м.". Тобто фактично дві різні будівлі, а реально це одне й те саме приміщення.
Враховуючи дані обставини Покупець звернувся до нотаріуса з проханням виправити технічну описку в договорі, а нотаріус відмовився, бо зазначав предмет правочину згідно витягу БТІ де зазначено "будівля". Навіть більше нотаріус стверджує, що виправлення неможливі, мов зробіть додатковий договір, де встановите, що "нежитлова будівля літ "Я" площею 1200кв.м., є фактично частиною нежитлової будівлі літ "Я" площею 1200кв.м.". Але проблемним тут є те, що Продавець (юр. Особа 2)  станом на сьогодні ліквідований.

Тобто тепер необхідно встановлювати факт, що має юридичне значення, однак враховуючи новий ЦПК то відсутнє таке право звернення до суду. Адже згідно нового ЦПКУ  (ст.. 315)
«…У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення…» тобто лише фіз. осіб.
ХЕЛП. Яким чином тепер юридичній особі доказати, що при укладанні договору к-п було допущено помилку і , що «нежитлова будівля літ "Я" площею 1200кв.м., є фактично частиною нежитлової будівлі літ "Я" площею 1200кв.м»

Re:

Доброго дня. В даному випадку треба все одно звертатися до суду, навіть з позовною заявою, і встановлення правильного порядку користування приміщенням і виправлення помилки яка була допущена при складанні самого договору.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться