Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3500 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 6

Re:

Добрий день

Прошу надати мені  інформацію щодо моєї складної ситуації.

Збираюсь оформляти партнерську візу в Нову Зеландію
Є син (7 років) від колишнього чоловіка (іноземця, в Украіні не проживав і не був зареєстрований). Розлучилися в Австраліїї в вересні 2018. Він не сплачує жодних дитячих грошей, не спілкується з сином, не приймає жодної участі в його вихованні. На данний момент не відомо де проживає.
Не дає згоди на те щоб я могла взяти сина за кордон. На скільки я знаю мені дозвіл не потрібен щоб вивезти сина з України, але одна з вимог імміграціїї Нової Зеландії , це мати дозвіл від батька або рішення суду.

Буду дуже вдячна за будь яку інформцію, яку ви б могли надати щодо того, як забрати сина з собою в Нову Зеландію на довгостроковий період і не мати проблем з імміграцією.

Дякую

Re:

alyona.menegus пишет:

Добрий день

Прошу надати мені  інформацію щодо моєї складної ситуації.

Збираюсь оформляти партнерську візу в Нову Зеландію
Є син (7 років) від колишнього чоловіка (іноземця, в Украіні не проживав і не був зареєстрований). Розлучилися в Австраліїї в вересні 2018. Він не сплачує жодних дитячих грошей, не спілкується з сином, не приймає жодної участі в його вихованні. На данний момент не відомо де проживає.
Не дає згоди на те щоб я могла взяти сина за кордон. На скільки я знаю мені дозвіл не потрібен щоб вивезти сина з України, але одна з вимог імміграціїї Нової Зеландії , це мати дозвіл від батька або рішення суду.

Буду дуже вдячна за будь яку інформцію, яку ви б могли надати щодо того, як забрати сина з собою в Нову Зеландію на довгостроковий період і не мати проблем з імміграцією.

Дякую

Доброго дня.

Ви маєте право на 30 днів виїхати без дозволу батька за кордон, якщо встановлено місце проживання з вами дитини за рішенням суду, або органом опіки за місцем реєстрації. В іншому випадку, для імміграції ви можете подати до суду для виїзду за кордон без батька для наступного проживання в тій країни без проблем.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных платных юридических консультаций, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Re:

А детальніше можете розповісти про  "В іншому випадку, для імміграції ви можете подати до суду для виїзду за кордон без батька для наступного проживання в тій країни без проблем."
З якими докуметами і як довго це може зайняти часу?
Дякую

Re:

alyona.menegus пишет:

А детальніше можете розповісти про  "В іншому випадку, для імміграції ви можете подати до суду для виїзду за кордон без батька для наступного проживання в тій країни без проблем."
З якими докуметами і як довго це може зайняти часу?
Дякую

Документи: паспорт, інн код ваш (паспорт, інн батька дитини якщо є), свідотство  про народження дитини, рішення суду про розлучення, довідка про склад сім'ї, та подання позову до суду. Час розгляду позову у суді, до 4-5 місяців.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных платных юридических консультаций, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .
Спасибо сказали: alyona.menegus1

Re:

Дякую за відповідь.
Ще одне питання, мені тут прийшла Ухвала заборонити без нотаріально посвідченої згоди батька ( іноземця) виїзд за кордон сина. Як вони можуть заборонити якщо в законі написано що мені дозвіл не потрібен? Написали що можу подати апеляцію, чи має це взагалі якийсь сенс?
Дякую ще раз.

Re:

alyona.menegus пишет:

Дякую за відповідь.
Ще одне питання, мені тут прийшла Ухвала заборонити без нотаріально посвідченої згоди батька ( іноземця) виїзд за кордон сина. Як вони можуть заборонити якщо в законі написано що мені дозвіл не потрібен? Написали що можу подати апеляцію, чи має це взагалі якийсь сенс?
Дякую ще раз.

Доброго вечора.

Оскаржуйте рішення суду, щодо заборони виїзду за кордон, а також на підставі якої справи виноситься така ухвала.

Сообщений 6

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться