Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Бесплатная юридическая консультация → Армия и мобилизация → Відповідальність за неявку на додаткове обстеження

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 9

1

Re:

Мені прийшла повістка на проходження медичної комісії по місцю прописки де я не проживаю, мені про це повідомили, я відвідав військомат і почав проходити медичне обстеження. Терапевт видав мені направлення в обласну лікарню на дообсеження в кардіології. В військоматі мені склали і видали акт на обстеження, сказали пройти обстеження і повернутися до них із заповненим актом. Яка відповідальність загрожує в тому разі, якщо я не з"явлюсь на дообстеження (і відповідно в військомат) до кінця поточного призову?

Re:

q420430 пишет:

Мені прийшла повістка на проходження медичної комісії по місцю прописки де я не проживаю, мені про це повідомили, я відвідав військомат і почав проходити медичне обстеження. Терапевт видав мені направлення в обласну лікарню на дообсеження в кардіології. В військоматі мені склали і видали акт на обстеження, сказали пройти обстеження і повернутися до них із заповненим актом. Яка відповідальність загрожує в тому разі, якщо я не з"явлюсь на дообстеження (і відповідно в військомат) до кінця поточного призову?

Доброго дня.

В даному випадку вам загрожує тільки адміністративна відповідальність, не більше.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua
Спасибо сказали: q42043021

3

Re:

Доброго вечора, я вибачаюсь за дублювання теми, на жаль я забув пароль і пишу з нового аккаунта. Моє питання було таким:
'Мені прийшла повістка на проходження медичної комісії по місцю прописки де я не проживаю, мені про це повідомили, я відвідав військомат і почав проходити медичне обстеження. Терапевт видав мені направлення в обласну лікарню на дообсеження в кардіології. В військоматі мені склали і видали акт на обстеження, сказали пройти обстеження і повернутися до них із заповненим актом. Яка відповідальність загрожує в тому разі, якщо я не з"явлюсь на дообстеження (і відповідно в військомат) до кінця поточного призову?'

Ви відповіли на моє питання і я вам дуже вдячний!

Але в мене ще є декілька уточнень стосовно ситуації. Які можуть бути подальші дії зі сторони військомату у тому випадку, якщо я не з"явлюсь? Чи мають вони право надіслати мені повістку "на призов до ЗСУ" чи вони мають лише право надіслати повторну повістку на проходження медичної комісії? Що вони взагалі можуть вчинити в такій ситуації?

Re:

В такому випадку, вони надішлють вам повістку для призову, та мають право скласти адмін. документи для адміністративній відповідальності, не більще.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua

5

Re:

Дякую за відповідь. А якщо не з"явитися на повістку для призову, це також адміністративна відповідальність? Навіть якщо я був признаний придатним 6 років тому (на медкомісії коли навчався в школі)?

6

Re:

І в якому тоді випадку відповідальність переходить до кримінальної?

Re:

q4204302 пишет:

І в якому тоді випадку відповідальність переходить до кримінальної?

Якщо ви після повторної повістки не з'явитесь до военкомату, після адміністративної відповідальності, то відносно вас може бути порушена карна справа.

8

Re:

Тобто, якщо я не з'явлюсь після додаткового обстеження, на мене складуть адміністративний протокол, мені прийде повторна повістка, яку я підпишу і потім я не з'явлюсь до військомату - мені загрожує кримінальна відповідальність, я правильно зрозумів? А якщо повторна повістка не буде мені доставлена (не буде мого підпису), мені загрожує кримінальна відповідальність?

Re:

q4204302 пишет:

Тобто, якщо я не з'явлюсь після додаткового обстеження, на мене складуть адміністративний протокол, мені прийде повторна повістка, яку я підпишу і потім я не з'явлюсь до військомату - мені загрожує кримінальна відповідальність, я правильно зрозумів? А якщо повторна повістка не буде мені доставлена (не буде мого підпису), мені загрожує кримінальна відповідальність?

Сумнівно, але без адміністративної відповідальності щодо порушення карної справи.

Сообщений 9

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Армия и мобилизация → Відповідальність за неявку на додаткове обстеження