Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!


Бесплатная юридическая консультация → Уголовное право → погрози розправою, залякування

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

Re:

Добрий ранок. Я з чоловіком та 2 малолітніми дітьми(6 років, 3 2іс) проживаємо в 3кім квартирі з моїм старшим братом (колишнім співробітником УДОУ). Відносини дуже складні і погіршилися вони після того як 6 років тому батьки по договору дарування передали мені будинок та ділянку. Саме мені тому, що на той момент брат був одружений вона сильно вживала алкоголь і вони були в стані розлучення, а майно потрібно було терміново оформити. І з тих пір він вважає, що квартира належить йому, при тому, що батьки також прописані приватизація на всіх чотирьох. Він вже багато років мене принижує, може вдарити ну більше штовхнути, постійні образи....то за ніж вхопиться, в нього є пістолет...був п'яний казав, що всіх постреляє. Я вже давно йому казала, ще раз і я викличу поліцію...так от вчора цей раз настав. Я з дітьми була на дачі, вранці приїхали. В сусідній квартирі живе наша рідна бабуся і в нас загальний тамбур. Всі кімнати, вікна та дві квартири були відчинені і був сильний протяг, я попросила його причинити до себе двері тому що донька 3 міс захворіла...сказав, що вб'є мене як тільки я до дверей доторкнусь, я сказала, що ти знаєш що буде( що я викличу поліцію), якщо ти мене хоч пальцем зачепиш, він штовхнув мене і біля голови махнув кулаком(його зріст 195 см і 140 кг) я 169 см. Страшенно перелякалась син почав плакати. Я відскочила і викликала поліцію. Приїхали він мене при них ображав вони слова не сказали, що хоча б не модна принижувати честь та гідність. Порадили не спілкуватися з ним і, що сьогодні прийде дільничний інспектор по6оворить і збере характеристики по сусідам. Брат постійно вживає, напивається, то біля ліфту засне, сусіди кличуть щоб забрали. На жаль на даний вас в нас немає можливості роз'їхатись. Постійно погрожує, що мені щось зробить, а вчора про це навіть сказав мамі по телефону( я буду на роботі, а їй таке зроблять, що вона й з квартири не вийде). Наш батько постійно бив маму, я не хочу щоб мої діти щось подібне бачили та чули, хочу щоб жили в спокою. Підкажіть мені як можна себе захистити?

Re:

Доброго дня.

Однозначно подавати заяви до поліції та звертатися до правоохоронних органів при виникненні таких обставин. В крайньому випадку, рекомендую змінити житло.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net Skype: i.am.in.ua

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Уголовное право → погрози розправою, залякування