Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2600 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Реєстрація ТОВ в Україні: як відкрити підприємство?

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 1

Re:

Шлях до середнього і високого бізнесу, як правило, лежить через відкриття вашого бізнесу. Таким бізнесом може бути ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю). Але як відкрити ТОВ, як створити такий бізнес і з чого почати розглянемо в даній статті.

Реєстрація ТОВ

В першу чергу варто вам визначитися, як буде називатися ваш бізнес і визначити кількість засновників вашого бізнесу. Засновником може бути як фізична особа, так і підприємство, також і може бути і іноземець. Після, визначивши кількість учасників майбутнього бізнесу, варто провести збори засновників під протокол, і бажано затвердити статут компанії. Варто зазначити, що статут це правило ведення вашого бізнесу і напрямок його діяльності, де можуть бути враховані нюанси ведення і розподіл посад, проведення зборів, і також питання фінансового характеру.

Після проведення зборів, варто звернутися до нотаріуса або держ. реєстратору, який може внести ваш бізнес і завірити документи для реєстрації його і внесення в реєстр. Після перевірки документів нотаріусом або іншою особою, яка має право на внесення в держ. реєстр, ви отримаєте виписку з реєстру, що ваше юридична особа тепер офіційно є компанією і внесена до реєстру.

Відкриття ТОВ

Далі, проводиться процедура відправки документів до реєстраційних структури як держ. статистики, фіскальну службу, пенсійний фонд, для реєстрації і поставки на облік. По можливості ви можете отримати ліцензію на ПДВ за вашою заявою, а також вибрати форму оподаткування. Печатка на даний момент не є обов'язковим реквізитом і за бажанням ви можете її замовити для оформлення угод з контрагентами.

Останнім моментом буде відкриття рахунку в банку для вашого ТОВ. Для цього вам потрібно взяти реєстраційні документи, документи директора компанії як паспорт і інн код і з заявою звернутися до банку який ви хочете, щоб вас обслуговував.

Якщо у вас є питання, зверніться до нашого форуму юрист онлайн або до нашої статті  ліквідація ТОВ

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Сообщений 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Реєстрація ТОВ в Україні: як відкрити підприємство?