Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Реєстрація ПП, IП, ФОП, СПД. Як відкрити і яка процедура

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Реєстрація ПП, IП, ФОП, СПД. Як відкрити і яка процедура 1

Re:

Реєстрація ПП, IП, ФОП, СПД

Відкрити в Україні свій бізнес стає набагато простіше. Якщо ви не хочете відрити великий бізнес, а для початку відкрити малий бізнес і спробувати в сфері надання послуг, товарів або робіт. То ця стаття якраз для вас, щоб відкрити ПП, IП, ФОП, СПД. Варто визначити відразу, що всі дані формулювання мають прив'язку до однієї особи, - приватному підприємству. Просто в різні часи законодавство змінювалося, і статус приватного підприємця також змінювався. Таким чином, в даній статті ви зрозумієте, як відкрити фірму, а також як отримати статус приватного підприємця.

Крок 1. Вибір діяльності.

В першу чергу варто вибрати, чим ви хочете займатися, а більш конкретно яким видом діяльності або видами діяльності. Це важливо для того щоб визначити в таблиці КВЕД і вибрати потрібний пункт для відкриття вашого бізнесу. Після вибору кодів КВЕД, можна переходити до наступної стадії.

Крок 2. Відкрити ПП, IП, ФОП, СПД.

Визначившись з видом діяльності, далі стає процедура реєстрації вашого приватного підприємництва. Процедуру реєстрації на даний момент може провести або держ. реєстратор або нотаріус при вашому зверненні. Відкрити бізнес і фізичну особу підприємця можна онлайн, або через довіреної особи, або особисто. Рекомендуємо проводити процедуру особисто, щоб звести всі ризики до мінімуму або звертатися до фахівців в області відкриття фірм. Для відкриття та реєстрації вашої фірми варто при собі мати паспорт, інн код і заповнений формуляр по реєстрації вашого бізнесу.

Крок 3. Поставка на облік в контролюючих органах і відкрити рахунок у банку.

На даний момент ця процедура спрощена практично в кожному регіоні України. При отриманні виписки з реєстратора вашого бізнесу, ви будете поставлені на облік в пенсійному фонді, фіскальної службі та інших структурах. Варто звернути увагу на вибір системи оподаткування, так як, вибравши потрібну форму ви зможете платити встановлений податок або фіксований податок при угодах з вашими майбутніми контрагентами. Останнім кроком буде відкриття рахунку в банку, з випискою і вашими особистими документами ви звертаєтеся в потрібний і цікавий для вас банк, і відкриває рахунок і користуєтеся послугами банку.

По - суті, це вся процедура відкриття вашого бізнесу. У підсумку, ви зможете відривати свій бізнес, укладати договори, а також вести свою підприємницьку діяльність. Якщо у вас є питання, зверніться до нашого форуму юрист онлайн

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Реєстрація ПП, IП, ФОП, СПД. Як відкрити і яка процедура 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн → Юридические статьи → Реєстрація ПП, IП, ФОП, СПД. Як відкрити і яка процедура