Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3500 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!


Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 3

1

Re:

Шановні юристи, підскажіть хто на Вашу думку є законним власником квартири. Я схиляюсь до відповіді, що Власником є Особа № 3.

Особі 1 та Особі 2 на праві власності належить Квартира, по ½ кожному, право власності було набуто в порядку спадкування.
В лютому 2018 року Особі 1 та Особі 2 випадково стало відомо про те, що Квартира виставлена на торги в межах Виконавчого провадження, яке перебуває в провадженні районного відділу ДВС, відкритого на підставі виконавчого напису, виданого Приватним нотаріусом, боржник Особа 3, стягувач Особа 4.
Особою 1 та Особою 2 не вчинялось жодних дій, внаслідок яких Квартира могла б стати предметом відчуження зазначеного вище виконавчого провадження за будь-якими зобов’язаннями перед Особи 3 та/чи Особа 4, не здійснювались жодні дії, спрямовані на відчуження Квартири.
Особі 1 та Особі 2 стало відомо, що Державним комунальним підприємством управління житлового господарства Н-ського району м. Києва на підставі Розпорядження було видано Свідоцтво про право власності на житло №1, де зазначено, що Квартира належить на праві власності Особі 5 як така, що приватизована згідно з Законом України «Про приватизацію Державного житлового фонду».
Квартира була зареєстрована Київським бюро технічної інвентаризації на підставі Свідоцтва про право власності на житло і записана в реєстрову книгу.
При цьому, з відповіді на адвокатський запит слідує, що органом приватизації житла Свідоцтво про право власності на житло №1 та розпорядження органу приватизації не видавалися.
Пізніше між Особою 5 як Дарувальником та Особою 3 як Обдаровуваним було укладено Договір дарування квартири №1, посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, зареєстрований в реєстрі.
Згідно умов Договору дарування квартири №1, Дарувальник безоплатно передав у власність (подарував), а Обдаровуваний прийняв у власність Квартиру. В абзаці 2 пункту Договору дарування зазначено, що Квартира  належить Дарувальнику на підставі Свідоцтва про право власності на житло №1, право власності зареєстровано.
Пізніше між Особою 3 як Іпотекодавцем та Особою 4 як Іпотекодержателем було укладено Договір іпотеки №1, посвідчений приватним нотаріусом. Вказаний договір забезпечує вимоги Іпотекожержателя, що витікають з Договору позики, посвідченого приватним нотаріусом. Предметом іпотеки є нерухоме майно, а саме Квартира.
Як зазначено в Договорі іпотеки, предмет іпотеки належить Іпотекодавцю на праві власності на підставі Договору дарування квартири №1.

Re:

Доброго дня.

Є всі підстави вважати, що Особа 3 мала право оформити право власності на законних підставах, але яким чином Особа 1 та Особа 2 вступили в спадщину і яким чином до цього було оформлено право власності їхніми родичами? Відповідь на таке питання і час оформлення майна у власність може розставити всі крапи над «і».

Також, враховуючи це, Особа 1 та Особа 2 можуть подати до суду позов про визнання права власності на майно та визнання договору дарування та факту приватизації не дійсними.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

3

Re:

Щиро дякую за відповідь!

Сообщений 3

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться