Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3500 пользователей форума и нами предоставлено более 5000 бесплатных юридических консультаций!

Бесплатная юридическая консультация → Налоговое право → Оптова та роздрібна торгівля лікарськими травами

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

1

Re:

Доброго дня. Я приватний підприємець уже багато років. Торгую одягом в невеликому магазині. Хочу поставити прилавок з лік травами або чаями. Мене цікавить інформація чи потрібні мені додаткові документи окрім тих, які я оформляв при відкритті магазину на продаж одягу? Чи потрібно ліцензія на торгівлю лікарськими травами при умові, що я не буду виробником, а буду продавати вже фасовані вироби іншого виробника? І якщо я захочу сам збирати фасувати і продавати лік трави у невеликих кількостях, які мені додаткові документи будуть потрібні? Дуже дякую за роз'яснення.

Re:

dooorsss2323 пишет:

Доброго дня. Я приватний підприємець уже багато років. Торгую одягом в невеликому магазині. Хочу поставити прилавок з лік травами або чаями. Мене цікавить інформація чи потрібні мені додаткові документи окрім тих, які я оформляв при відкритті магазину на продаж одягу? Чи потрібно ліцензія на торгівлю лікарськими травами при умові, що я не буду виробником, а буду продавати вже фасовані вироби іншого виробника? І якщо я захочу сам збирати фасувати і продавати лік трави у невеликих кількостях, які мені додаткові документи будуть потрібні? Дуже дякую за роз'яснення.

Доброго дня.

Так, дана діяльність повина мати ліцензію, а також відповідний КВЕД.

Стаття 7. Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню

10) виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) - з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про лікарські засоби";

Постанова КМУ від 30 листопада 2016 р. № 929 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)"

19. Виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) здійснюються суб’єктами господарювання на підставі ліцензії на відповідний вид діяльності за умови виконання кадрових, організаційних, інших спеціальних вимог, установлених цими Ліцензійними умовами.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных платных юридических консультаций, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Налоговое право → Оптова та роздрібна торгівля лікарськими травами