Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3000 пользователей форума и нами предоставлено более 4500 бесплатных юридических консультаций!

Бесплатная юридическая консультация → Семейное право → Походження дитини від матері та батька

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

Re:

Доброго дня. Ситуація наступна: з колишнім чоловіком не проживала близько року, але пепебували в шлюбі оскільки він не давав розлучення. Десь приблизно період коли ми таки розлучалися я завагітніла від іншого (ситуація така що батьком і він себе не визнає).
Питання наступне: в загсі сказали що дитина вважається шлюбна і записати я її можу тільки на колишнього чоловіка, а я цього не хочу, краще без батька взагалі. Чи можливо не вказувати батька чи визнати що колишній чоловік не є батьком та чи можливий статус мами одиначки?

Re:

kristinakovtunvulchyn пишет:

Доброго дня. Ситуація наступна: з колишнім чоловіком не проживала близько року, але пепебували в шлюбі оскільки він не давав розлучення. Десь приблизно період коли ми таки розлучалися я завагітніла від іншого (ситуація така що батьком і він себе не визнає).
Питання наступне: в загсі сказали що дитина вважається шлюбна і записати я її можу тільки на колишнього чоловіка, а я цього не хочу, краще без батька взагалі. Чи можливо не вказувати батька чи визнати що колишній чоловік не є батьком та чи можливий статус мами одиначки?

Доброго дня.

Нажаль, але батьком дитини по закону слід вважати саме колишнього чоловіка. В іншому випадку, він має право визнати себе не батьком дитини по рішенню суду.

Стаття 122. Визначення походження дитини від матері та батька, які перебувають у шлюбі між собою

2. Дитина, яка народжена до спливу десяти місяців після припинення шлюбу або визнання його недійсним, походить від подружжя.

3. Подружжя, а також жінка та чоловік, шлюб між якими припинено, у разі народження дитини до спливу десяти місяців після припинення їх шлюбу, мають право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану спільну заяву про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини. Така вимога може бути задоволена лише у разі подання іншою особою та матір'ю дитини заяви про визнання батьківства.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Семейное право → Походження дитини від матері та батька