Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 3000 пользователей форума и нами предоставлено более 4500 бесплатных юридических консультаций!


Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 4

1

Re:

Доброго дня! Вибачте, але розділ "Виконавче провадження" на вашому сайті відсутній, тому розміщую питання тут.

Прошу Вашої допомоги, порад або пропозицй. у виршенні декількох питань.
1. Що робити якщо у юридичної особи-боржника (за виконавчим провадженням) відсутнє майно на яке можна звернути стягнення?
Які можливі дії стягувача (стягувач - орган місцевого самоврядвання) ?
Усі запити держ.виконавця підтверджють відсутність майна.
У двох виконавчих провадженнях одна й та ж сама ситуація.
В одному боржник - Міське комунальне підприємство (засновник міська рада)
В іншому - ТОВ

2. За вищевказаними провадженнями держ. виконавцем до Господарського та Міського суду було подано подання про обмеження виїзду за межІ України керівників вказаних юридичних осіб.
В обох випадках, Господарський і Міський суди відмовили в задоволенні подання.
Міський суд відмовив керуючись ст. 446 ЦПК (Процесуальні питання, пов’язані з виконанням судових рішень у цивільних справах, вирішуються судом, який розглядав справу як суд першої інстанції, якщо інше не визначено цим розділом) та 338 ГПК (Процесуальні питання, пов’язані з виконанням судових рішень, вирішуються судом, який розглядав справу як суд першої інстанції, якщо інше не визначено цим розділом).
Господарський суд (як суд першої інстанцї) відмовив керуючись тим що обмеження виїзду за межІ України керівників вказаних юридичних осіб не належить до його компетенції відповдно до ст. 337 ГПК.
Отже, питання - як у цьому випадку реалізувати право держ. виконавця звернутися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи чи керівника боржника - юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів (пп.19 п. 3 ст. 18 ЗУ "Про виконавче провадження").

Re:

Доброго дня.

1. В даному випадку накласти арешт на рахунки боржника, через виконавчу службу для виконання рішення суду, одне із шляхів вирішення питання.
2. В такому випадку дер. виконавець, або приватний виконавець подає до суду заяву за заборону на виїзд за кордон осіб, які є  посадовими особами даних підприємств.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

3

Re:

Справа у тому, що кошти на рахунках у боржника теж відсутні. Взагалі немає нічого, за рахунок чого можливо було б повернути борг.
Але підприємства не ліквідовані.
Чи можливо стягнути кошти з засновника комунального підприємства або арештувати рахунки засновника?

З приводу другого питання. В тому то і річ, що питання про заборону на виїзд за кордон осіб, які є  посадовими особами даних підприємств не належить до компетенції суду який повинен розглядати подання за підсудністю.

Re:

ulanov9922 пишет:

Справа у тому, що кошти на рахунках у боржника теж відсутні. Взагалі немає нічого, за рахунок чого можливо було б повернути борг.
Але підприємства не ліквідовані.
Чи можливо стягнути кошти з засновника комунального підприємства або арештувати рахунки засновника?

З приводу другого питання. В тому то і річ, що питання про заборону на виїзд за кордон осіб, які є  посадовими особами даних підприємств не належить до компетенції суду який повинен розглядати подання за підсудністю.

Щодо майна підприємств, а також майна яке знаходиться на балансі, потрібно накладати арешт та реалізовувати через виконавця. Зверніться письмово до державного виконавця щодо встановлення майна яке знаходиться на балансі відповідно до ЗУ «Про звернення громадян ».

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 4

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться