1

Тема: Хімчистка UnMomento зіпсувала річ

Доброго дня.
Прошу підказати, яким чином можно домогтися від хімчистки UnMomento (ФОП Овчаренко), що зіпсувала річ, хоча б повернути ту зіпсовану річ без сплати за неякісні послуги, не кажучи вже про відшкодування за зіпсування речі.
Пальто, що здавалося в хімчистку, було пошкоджено на рукаві-видерто шматки ворсу у вигляді борозд.
Я зверталася письмово за відшкодуванням за річ та вимогою не сплачувати за неякісні послуги до адміністрації хімчистки та отримала письмову відмову, ніби-то послуги якісні та таке пошкодження допускається згідно законодавства.
На сьогодніщній день, мені не повертають річ без спа=лати послуг хімчистки.
Заздалегідь вдячна,
Анна

Re: Хімчистка UnMomento зіпсувала річ

v2x7583 пишет:

Доброго дня.
Прошу підказати, яким чином можно домогтися від хімчистки UnMomento (ФОП Овчаренко), що зіпсувала річ, хоча б повернути ту зіпсовану річ без сплати за неякісні послуги, не кажучи вже про відшкодування за зіпсування речі.
Пальто, що здавалося в хімчистку, було пошкоджено на рукаві-видерто шматки ворсу у вигляді борозд.
Я зверталася письмово за відшкодуванням за річ та вимогою не сплачувати за неякісні послуги до адміністрації хімчистки та отримала письмову відмову, ніби-то послуги якісні та таке пошкодження допускається згідно законодавства.
На сьогодніщній день, мені не повертають річ без спа=лати послуг хімчистки.
Заздалегідь вдячна,
Анна

Добрый вечер! В данном случаи обратитесь в отдел по защите прав потребителей с письменным заявлением и описанием ситуации и то что хим.чистка не отдает ваше имущество. После я рекомендую подавать исковое заявление в суд, для взыскания суммы и морально вреда за данные действия хим.чистки. Иск в суд подается по вашему месту регистрации и судебный сбор не оплачивается.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .