Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільних процесах

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільних процесах 1

1

Re:

Відзив, відповідь на відзив, заперечення
Якщо до суду було подано позовну заяву, то відповідно до законодавства відповідач має право подати відзив, а в подальшому і заперечення. Позивач в свою чергу має право подати відповідь на відзив і обґрунтувати свою позицію на відзив відповідача. Ця структура бюрократичного обміну документами стала новою і вже дії на протязі останніх трьох років, де стороні можуть передавати свої бачення на предмет спору. Також апелювати на подані документи, докази, та висловлювати свої бачення щодо предмету спору.

Для того щоб не заплутатись хто і які документи має подати, то є проста формула, де позивач подає позов, та відповідь на відзив, а відповідач – відзив та заперечення.  В структурі подачі документів це виглядає так: позивач подає позов, відповідач подає відзив (на поданий позов), далі позивач подає відповідь на відзив (на поданий відзив відповідачем), а наприкінці відповідач подає заперечення. На даний момент саме так діє структура подачі документів в судовому порядку між сторонами процесу. Розглянемо окремо кожен із документів як і коли він повинен подаватись сторонами для розгляду і подачі.

Відзив на позов відповідачем

Отже, ви отримали позовну заяву з ухвалою про відкриття провадження по справі, і в даному випадку ви прочитав до кінця цієї ухвали натикаєтесь  на строки подачі документів сторонами. Якщо ви сторона відповідач по цивільній справі, ви маєте право подати відзив на позов.

В шапці відзиву ви вказуєте до якого суду ви подаєте відзив, номер справи суду та ваші повністю данні. Номер справи ви можете побачити в ухвалі суду, а ваші данні з паспорту, податкового номеру, та місця реєстрації чи проживання. Далі вказуєте копії куди буде направлятися ваш відзив сторонам процесу, а саме позивачу чи позивачам якщо їх декілька, а також судді.

Вказав по центру що це відзив на позов, далі ви переходите до обґрунтування ваших підстав з чим ви не згідні. Та нормативно обґрунтовуєте їх за допомогою законів, кодексів,  судової практики на поданий на вас позов. Якщо збір доказів та документів, найм адвоката для складання документа для вас зайняло певні грошові затрати ви вказуєте це в відзиві, та надаєте докази таких затрат для їх подальшого стягнення. Всі твердження вашої правоти повинні бути підтверджені певними доказами, і вказаними в відзиві на позов.

Даний відзив ви можете скласти самостійно або за допомогою юриста або адвоката. Якщо складаєте відзив ви самостійно то ви його підписуєте, а якщо представник юрист або адвокат – то в такому випадку ця особа. В випадку подачі відзиву юристом чи адвокатом він в додатках вказує довіреність чи інший документ. На підставі чого спеціаліст має право підписувати та подавати відзив.

Відповідь на відзив позивачем

Позивач коли отримав відзив від відповідача, має право подати відповідь на відзив. В даному відповіді на відзив, позивач повинен обґрунтувати з чим він не згоден з відповідачем, і надати свої аргументи. Слід зазначити, що треба підійти на складання відповіді більш відповідально, так як це останній документ який подає позивач. Отже, обґрунтування своїх думок, та доказів слід підійти в відповіді на відзив відповідально позивачу.

В шапці відповіді на відзив ви вказуєте до якого суду ви подаєте відповідь на відзив, номер справи суду та ваші повністю данні. Номер справи ви можете побачити в ухвалі суду, а ваші данні з паспорту, податкового номеру, та місця реєстрації чи проживання. Далі вказуєте копії куди буде направлятися ваша відповідь на відзив сторонам процесу, а саме відповідачу чи відповідачам якщо їх декілька, а також судді.

Вказав по центру що це відповідь на відзив, далі ви переходите до обґрунтування ваших підстав з чим ви не згідні. Та нормативно обґрунтовуєте їх за допомогою законів, кодексів,  судової практики на поданий на вас відзив. Якщо збір доказів та документів, найм адвоката для складання документа для вас зайняло певні грошові затрати ви вказуєте це в відповіді на відзив, та надаєте докази таких затрат для їх подальшого стягнення. Всі твердження вашої правоти повинні бути підтверджені певними доказами, і вказаними в відповіді на відзив.

Дану відповідь на відзив ви можете скласти самостійно або за допомогою юриста або адвоката. Якщо складаєте відповідь на відзив ви самостійно то ви його підписуєте, а якщо представник юрист або адвокат – то в такому випадку ця особа. В випадку подачі відповіді на відзив юристом чи адвокатом він в додатках вказує довіреність чи інший документ. На підставі чого спеціаліст має право підписувати та подавати відповідь на відзив.

Заперечення від відповідача

Це останній документ який подає сторона цивільного процесу, а саме відповідач. В цьому документі відповідач звертає увагу та обґрунтовує з чим не згоден в вказаній відповіді на відзив позивачем. Слід обґрунтувати відповідачу свою позицію щодо самого позову, а також відповіді на відзив в самому запереченні.

В шапці заперечення ви вказуєте до якого суду ви подаєте заперечення, номер справи суду та ваші повністю данні. Номер справи ви можете побачити в ухвалі суду,і продублювати ваші данні з відзиву. Далі вказуєте копії куди буде направлятися ваше заперечення сторонам процесу, а також судді.

Вказав по центру що це заперечення, далі ви переходите до обґрунтування ваших підстав з чим ви не згідні. Та нормативно обґрунтовуєте їх подану на вас відповідь на відзив. Якщо збір доказів та документів, найм адвоката для складання документа для вас зайняло певні грошові затрати ви вказуєте це в запереченні, та надаєте докази таких затрат для їх подальшого стягнення. Всі твердження вашої правоти повинні бути підтверджені певними доказами, і вказаними в запереченні.

Дане заперечення ви можете скласти самостійно або за допомогою юриста або адвоката. Якщо складаєте заперечення самостійно то ви його підписуєте, а якщо представник юрист або адвокат – то в такому випадку ця особа. В випадку подачі заперечення юристом чи адвокатом він в додатках вказує довіреність чи інший документ. На підставі чого спеціаліст має право підписувати та подавати заперечення.

Подати відзив, відповідь на відзив, заперечення до суду

Подати вказані документи ви можете самі або з допомогою юриста чи адвоката до суду. Якщо у вас залишились питання щодо документів, ви можете їх задати нам і наш сервіс юрист онлайн на сайті може вам дати консультацію.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільних процесах 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільних процесах

Новые юридические консультации

  • 28/03: Безопасность животных
  • 28/03: Чи можна займатися музикою у квартирі?
  • 27/03: Установка дополнительного счётчика холодной воды
  • 27/03: Отстрание по состоянию здоровья и оплата
  • 23/03: Видеозапись как доказательство в суде снятое на видеорегистратор
  • 22/03: Ошибочно перечислил деньги ФОПу
  • 22/03: Алименты если ответчик в плену
  • 21/03: Монитор с неисправностью хотят поменять на восстановлений
  • 21/03: Вопрос по ТЦК
  • 19/03: Способ общения и воспитания детей
  • 18/03: Оформили кредиты без моего ведома
  • 18/03: Медкомиссия в военкомате Украины
  • 18/03: Перевод пастбищенской земли в ОСГ
  • 15/03: Покупка квартиры
  • 13/03: звернення стягнення на предмет іпотеки
  • Информационный блок

    Часто задаваемые юридические вопросы

    Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільних процесах