Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация - юрист онлайн

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется юристом онлайн при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Для того чтобы получить от нашего юридического сайта бесплатную консультацию онлайн от юриста/адвоката пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд, а далее войдите в ваш аккаунт с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву (к примеру: семейное право, хозяйственное право и т.п.) для получения ответа от юриста онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам. Если вы более детально раскроете вашу проблему в вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию юриста. Итог: задать вопрос юристу вы можете на любую тему по праву, а для тех кому нужна детальная консультация юриста оставлять вопросы развернуто на нашем сайте.

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Врегулювання земельного спору 2

1

Re:

Доброго дня, шановні юристи, питання слідуюче. На своїй дачній ділянці, маю постійну проблему з сусідом, який самовільно просувається на ділянки суміжні з його. Останнім часом дійшло до того, що був змушений, ставити паркан на свої ділянці, аби запобігти самовільному захопленню. Тепер, сусід, їздить з скаргами до органів місцевого самоврядування, що йому заважають дерева, які ростуть на моїй ділянці за півтора метри від паркану, що я встановив на межі ділянок і вимагає їх зрізати. Однак ці дерева були висадженні кілька десятків років тому, іще в той час коли від них до його ділянки було метрів 6, однак, після захоплення його ділянка виявилась біля мого паркану. Я власник ділянки і маю відповідний державний акт на землю, а сусід не приватизовував свої ділянки тому державного акту не має, і постійно їх розширює за рахунок інших сусідів, або землі загального користування.

Кілька днів тому, на його звернення приїхали його знайомі дипутати місцевого самоврядування(комісія), без моєї присутності оглянули дерева які ростуть на моїй ділянці, і прислали мені лист з вимогою їх зрізати. Хоча на ділянці цього ж сусіда ростуть такі самі дерева на межі з іншими ділянками, а прибудинкові будівлі його розташовані взагалі на межі ділянок, що порушує норми забудови, хоча для комісії, ці речі виявились не такі важливі, як дерева що ростуть на моїй ділянці. Як я розумію, вимогою може бути тільки рішення суду, однак в разі моєї відсутності, сусід самовільно може порізати ці плодові дерева. Як бути в такому випадку, які є норми з земельному законодавстві, аби припинити це беззаконня. Надіюсь на Вашу допомогу. Дякую

Re:

Доброго дня.

В даному випадку треба бачити такий акт, то оспорювати його, або через орган місцевого самоврядування або через суд. Тільки так ви зможете захистити своє право на земельну ділянку та на дерева які ростуть на вашій ділянці.

Нужна личная, платная консультация, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net 

Юридическая консультация на тему Врегулювання земельного спору 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться