1

Тема: Установление личности в полиции

До редакції однієї з газет звернувся громадянин З. з такою заявою: "Пізно ввечері на ст. метро "Вокзальна" працівник міліції зажадав від мене пред'явити паспорт, який я залишив удома. Мене доставили до відділу міліції, де обшукали, у спеціальний журнал занесли мої дані: зріст, вік, колір волосся, очей, місце проживання". Як юрист редакції має пояснити правомірність дій працівників міліції

Re: Установление личности в полиции

denis7616 пишет:

До редакції однієї з газет звернувся громадянин З. з такою заявою: "Пізно ввечері на ст. метро "Вокзальна" працівник міліції зажадав від мене пред'явити паспорт, який я залишив удома. Мене доставили до відділу міліції, де обшукали, у спеціальний журнал занесли мої дані: зріст, вік, колір волосся, очей, місце проживання". Як юрист редакції має пояснити правомірність дій працівників міліції

Если лицо подозревается в противоправных действиях, его могут доставить в отделение полиции для установлении личности. Читайте ст. 23 ЗУ "Про полицию", и КоАП.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .