Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация

Консультация юриста и юридическая помощь. Юридические консультации от юрист онлайн.

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

ВНИМАНИЕ! Бесплатная консультация юриста нами предоставляется при регистрации ниже.

Регистрация на юридическом форуме
Шаг 1. Зарегистрируйтесь. (Регистрация простая, займет не более 30 секунд)

Шаг 2. Войдите на сайт с помощью логина и пароля.

Шаг 3. Создайте в соответствующем разделе тему с вашим юридическим вопросом и описанием ситуации.

В результате Вы получите: бесплатная юридическая консультация онлайн от юристов Юридического центра Юринформ.

На данный момент, зарегистрировано более 2200 пользователей форума и нами предоставлено более 3200 бесплатных юридических консультаций!


Бесплатная юридическая консультация → Уголовное право → Що мені робити. Мене насильно примусили написати доручення на авто

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Сообщений 2

1

Re:

Доброго дня. В мене дуже складна і довга ситуація. Яка мене мучить вже другий рік.
Я у 2014 році пішов працювати на фірму у своєму селі. Яка тільки но приїхала. і почала виробництво шаф купе. Я влаштувався там складальником дверних елементів. Начальник якийсь трохи підозрілий був, і постійно всім розказував про якісь крадіжки. Посторонні люди які колись контактували із цією фірмою просили опасатись бо вони можуть кинути (недоплатити зарплаті тощо.) Але я працював. зарплату хоч і з затримками, і вимолюваннями але давали. На фірмі постійно була напружена ситуація через те що постійно не вистарчало шефові грошей на витратні матеріали. А на складі була ціла гора витратних матеріалів які шеф закупив у Китаї, але як казав що вони не підходять чомусь.
Через 4 місяці роботи мене підвищили до ріжчика металевих профілів. Я іноді їздив на роботу на автомобілі. Хоча тут всього півтори кілометри. У вересні 2014 я вирішив поїхати на заробітки за кордон, про що повідомив шефа. той різко зреагував. Почав просити щоб я залишився. що поставить мене начальником виробництва. Що попереднього він уже звільняє через те що йому не подобається як він працює... І зарплату пообіцяв прибавити.
Я трохи подумав та залишився на посаді начальника виробництва. Я як тільки міг організовував роботу. Контролював і працював як слід. намагався навести порядок на виробництві. на початку листопада, через два місяці моєї роботи начальником виробництва. Шеф почав вивозити деякі виробничі станки до Львова. І так що через тиждень часу на виробництві все вивезли. Фірма переїхала. Люди залишились без зарплатні по півтори - два місяці. Всі видзвонювали і їздили до Львова просячи про зарплату, на що шеф не реагував. Казав немає грошей.
Одного разу він мені зателефонував і запропонував підїхати до нього до Львова підрахувати мою зарплату. Я був дуже здивований чути. Але сказав що підїду. У той день я якраз був із другом у Львові. Він просив мене привезти йому моїм автомобілем деякі речі які він хоче придбати.
Суть в тому що шеф підїхав. Запросив мене у середину нового виробництва де працювали нові люди. і дехто мені знайомий. І просто звинуватив у тому що у нього пропали витратні матеріали на сумму 128 тисяч грн. Побив мене. І викликав якихось крутеликів які мені погрожували розправою і моїй сімї. і тримаючи аж до 9;30 вечора. Насильно заставили підписати розписку що я йому винен 128 тисяч гривень. Лише після чого мене відпустили. Я ледве доїхав додому. Як виявилось при побоях я отримав струс мозку. І через погане самопочуття був госпіталізований у районну клініку. На Шефа була написана заява перед тим я я потрапив до лікарні. Поки я знаходився на лікуванні ніхто з міліції (поліції) до мене не підходив. Після лікування я зайнявся справою, слідча яка вела справу не піднімала від мене трубки. Я за будь-якою дрібничкою мусів їхати до неї у райвідділ 45 кілометрів. Потім як виявилось вона пішла на лікарняне, потім повернулась, а ще через трішки перевелась у інший райвідділ.
назначили нового слідчого. Молодого хлопчину. Він мені розказував везіть то.. Я як дурний їздив возив все що міг, щоб справа пішла. Але справу без мого відома закрили. Причину зарас виясняю.
Колишній шеф не давався в знаки. Розписка яку мене заставили написати і підписати була не завірена. а на звичайному листку. І правової сили немала. тому я зрозумів що з справи з побиттям нічого небуде. Бо скоріш за все його хтось прикриває...
2015 Явиставив свій автомобіль на продаж в інтернеті. Хотів придбати іншу модель. До мене подзвонив невідомий і запропонував підїхати щоб вони оглянули авто. Я сказав що буду на авторинку на наступний день. де до мене підійшло два незнайомих. Цікавились моїм авто. Власністью. Документами.
Я вперше продавав авто, тому поняття в цьому не дуже мав. У одного з невідомих на телефоні була відкрита сторінка з моїм автомобілем в інтернеті. Вони попросили підїхати до майстра на огляд. Я погодився. У автомайстені приватній,  ці воє невідомих закрили з автомобілем. І коли я вийшов. Мене схопили за руки. І почали утримуватити. І тут зявився мій колишній шеф Який почав махати розпискою яку я колись був змушений їм написати. І Сказав "Ти що думаєш Ми забули про тебе" Далі відбувався жах. Мене били у груди, утримували. Пригнічували. Погрожували розправою. намагались запхати пальці в плоскогубці. декілька разів мене душили, до втрати півсвідомості. Потім били лодонями по щоках щоб я отямився.
Так погрожуючи вбивством мені сказали що у мене лише один варіант, зарас їду і пишу доручення на автомобіль. Суть у тому що мене завезли у цей день до нотаріуса. Попередили що якщо рипнусь, ці двоє невідомих поїдуть до мене до дому і жостоко позбавлять життя мою дружину і трьох дітей. Я перебуваючи просто у шоці якось ледве підписав це доручення трохи постійно змінюючи свої підписи. І ще звернув увагу на те що нотаріус невірно вказав одну цифру мого паспорта.  (Всі документи і мобільний телефон у мене були відібрані ще у автомайстерні. Автомобіль мій залишився у автомайстерні. А мене повезли постороннім авто). Після підпису на дорученні мене вивезли на окраїму міста і утримували в автомобілі. Поки мій автомобіль не переоформили на третю особу. Знову була написана заява у міліцію (поліцію). Зняті побої. І слідчі знову поводять себе ніби я злодій. То не виходять на звязок, то постійна бездіяльність, то хворіють. Вже змінився четвертий слідчий у справі. По щасливих обставинах автомобіль був вилучений, і поставлений як доказ слідства. Але справа не йде. Колишній шеф радиться з адвокатами. і уникає слідчих дій. не зявляється на перехресні допити. і так далі.
У мене два роки в житті змарновані. Нерви підірвані. гроші на лікування зняв з кредитки. і досі цілий в боргах. неможу покрити витрати. Я у звинуваченнях колишнього шефа не винен. І нічого у нього там не було викрадено. Це лише його вигадки, щоб не платити людям зарплат Залякати. І ще вибити авто. Він реальний злочинець. Який чи то підплачує слідчим, чи то має когось хто його прикриває. А я став жертвою. І неможу довести своєї правоти. Хто чим може допомогти, прошу допоможіть.

Re:

Нужно нанимать вам адвоката в вашем деле что был результат. Доверенность вы можете отменить, машину вернуть. Что касается процессов, в случаи закрытия дела, обращайтесь в прокуратуру.

С ув. Ваш персональный юрист Дмитрий Константинович. Для личных юридических консультаций и встреч в нашем офисе, наши контакты: ☎️: 097-178-20-74, ✉️: urist_inform@ukr.net , Skype: i.am.in.ua .

Сообщений 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация → Уголовное право → Що мені робити. Мене насильно примусили написати доручення на авто