Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Зразок звернення до голови ОСББ 3

1

Re:

Вітаю! В мене є питання щодо ремонту в моєму будинку певних поверхів, та загальних приміщень користування мешканців. З цього приводу я хочу звернутись до нашого ОСББ. Допоможіть будь-ласка скласти таке звернення або надайте мені зразок звернення до голови ОСББ. Дякую за увагу!

2

Re:

olegneumov1987 пишет:

Вітаю! В мене є питання щодо ремонту в моєму будинку певних поверхів, та загальних приміщень користування мешканців. З цього приводу я хочу звернутись до нашого ОСББ. Допоможіть будь-ласка скласти таке звернення або надайте мені зразок звернення до голови ОСББ. Дякую за увагу!

Доброго вечора.
Надаємо звернення до голови ОСББ зразок нижче. Можете його використати та подати до голови правління.

Голові Правління ОСББ «___»
Петрову Г.С.
00000, м. ___, вул. _____, __
Від: Іванова  Івана Івановича
00000, м. ___, вул. _____, __
тел. _____________

Звернення
Шановний Геннадій Сергійович!

Я, Іванов Іван Іванович, проживаючий за адресою: ___________, та являючись членом ОСББ «___», прошу вас звернути увагу на існуючі проблеми нашого будинку, а саме: певних поверхів, та загальних приміщень користування мешканців, які знаходяться в дуже поганому стані. Враховуючи, що останній ремонт даних поверхів та приміщення не проводився на протязі останніх років, то ці проблеми потребують певної уваги.

Законодавче обґрунтування звернення.

З гідно до ст.10 ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» до виключної компетенції загальних зборів співвласників відноситься прийняття рішення про реконструкцію та ремонт багатоквартирного будинку або про зведення господарських споруд. Також, згідно до ст. 22 «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» для забезпечення утримання та експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення, теплопостачання і опалення, вивезення побутових відходів, об’єднання за рішенням загальних зборів має право:
-    задовольняти зазначені потреби самостійно шляхом самозабезпечення;
-    визначати управителя, виконавців окремих житлово-комунальних послуг, з якими усі співвласники укладають відповідні договори;
-    виступати колективним споживачем (замовником) усіх або частини житлово-комунальних послуг.

Статтею 23 ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» передбачено, що утримання і ремонт приміщень, які перебувають у власності, здійснюються відповідно до законодавства України. Власник квартири та/або нежитлового приміщення зобов'язаний відповідно до законодавства забезпечити використання, утримання, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт приміщень або їх частин без завдання шкоди майну і порушення прав та інтересів інших співвласників. Внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об'єднання та/або рішенням загальних зборів. Отже, питання щодо розгляду ремонту може бути розглянуто на загальних зборів громадян ОСББ, або за заявою члена ОСББ з залученням даного органу ОСББ.

Враховуючи це, та на підставі вище вказаного, прошу вас надати відповідь стосовно мого звернення щодо ремонту у відповідності до СТ. 20 ЗУ «Про звернення громадян».

З Повагою,
____.___.___ р.     Іванов І.І.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net
Спасибо сказали: olegneumov19871

3

Re:

Дякую за відповідь

Юридическая консультация на тему Зразок звернення до голови ОСББ 3

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Новые юридические консультации

 • 19/01: Наследство по закону
 • 18/01: Въезд в Украину гражданину Азербайджана
 • 18/01: Возврат переплаты по зарплате по акту ревизии КРУ
 • 18/01: возврат товара Цитрус
 • 17/01: Возврат норковой шубы в магазин
 • 16/01: Дали вторую должностную инструкцию
 • 14/01: Ремонт техники в сервисном центре
 • 14/01: Вернуть средства за некачественно оказанные стоматологические услуги
 • 13/01: Возврат товара Эльдорадо
 • 13/01: Скрытые дефекты после покупки квартиры
 • 12/01: Договор "Добровольного медицинского страхования"
 • 11/01: вопрос по гражданскому праву
 • 11/01: Наследство не приватизированной квартиры
 • 10/01: Выдел части в натуру из общей долевой собственности частного дома
 • 10/01: Алименты
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы