Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Ліквідація підприємства: порядок ліквідації і як закрити ТОВ

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Ліквідація підприємства: порядок ліквідації і як закрити ТОВ 1

1

Re:

Ліквідація підприємства і як закрити ТОВ

Раніше створене підприємство може наступити кінець діяльності, де постане питання про його поетапного закриття. Ліквідації підприємства може стати безліч факторів. Як правило, це економічні фактори або втрата інтересу до продукції, що випускається або створюваної підприємством. Також, втрата попиту на сферу послуг або перехід на монополізацію ринку. Де в такому випадку, на жаль, доводиться конкурувати або отримувати спеціальну ліцензію або в результаті просто закривати ваше ТОВ. Як провести процедуру ліквідації підприємства, що для цього потрібно, які потрібні кроки, щоб ліквідація фірми пройшла успішно? На ці питання постараємося більш конкретно відповісти нижче.

Крок 1 Збори і прийняття рішення про ліквідацію

В першу чергу потрібно всім членам правління підприємства зібратися і прийняти на загальних зборах обраний шлях руху підприємства. Якщо рішення прийнято на припинення роботи, і ліквідація фірми неминуча. То в такому випадки таке письмове рішення передається реєстратору для внесення в базу підприємств які стоять на ліквідацію. У такому рішенні про ліквідацію фірми, також призначається комісія. Саме ця комісія буде проводити процедуру ліквідації, також звільнення працівників і інші повноваження яких входитимуть.

Крок 2 Зняти з обліку ТОВ

Податкова служба або фіскальна служба. З моменту внесення вас в базу як підприємства яке буде проходити процедуру ліквідації протягом трьох днів потрібно повідомити податкові структури про це. Далі, податкова служба почне процедури перевірки вас, як правило, позапланово. При цьому у вас має бути рішення про створення комісії з ліквідації. Саму процедуру збори де проводилося рішення про ліквідацію та необхідні довідки як платника податків де це фіксується у відповідних журналах. У підсумку, якщо проблем зі сплати податків немає. То видається довідка за визначеною формою, що у вас заборгованості перед фіскальною службою не має.

Пенсійний фонд. Тут все просто, якщо заборгованості по ЄСВ немає, то пенсійний фонд протягом десяти днів вам видає довідку. В такій довідці вказується про відсутність заборгованості і ви можете йти далі. Варто відзначити, що як і фіскальна служба, так і пенсійний фонд проводять позапланові перевірки. Так влаштована система по закриттю фірми, і не варто додатково по цьому переживати.

Рахунки в банках. Закривати варто все рахунки в банках відритих вашою фірмою, в тому числі, як одержувача іноземної валюти, так і національної. Але варто один рахунок залишити для проведення самої процедури ліквідації.

Розрахунки з кредиторами і остаточне зняття з обліку. Це найважливіше питання, так як якщо по проміжний ліквідаційний баланс буде негативний. Оцінка та інвентаризація не покриває вимоги кредиторів, може стати питання про банкрутство підприємства. А це вже подача в суд і банкрутство фірми в цілому. Якщо з кредиторами і виплатами питання затверджений і проведено. То в такому випадку закривається останній рахунок в банку, повідомляється реєстратор і проводиться процедура зняття вашої фірми з обліків практично онлайн. Далі стане тільки передача документів до архіву на зберігання.

Крок 3. Ліквідація фірми і реєстр

Останнім моментом, після проведеної процедури згори, є внесення в реєстр, що ваше підприємство є ліквідованою. Для цього, не пізніше ніж через шість місяців після подачі заяви про ліквідацію надайте заяву про ліквідацію. А також, архівну довідку що ви передали на зберігання документи.

Підсумок

Ліквідація юридичної особи не є проблемним питанням. Як правило це може зайняти в середньому від двох місяців і до півроку в залежності від масштабу вашої фірми або юридичної особи. Якщо це велика фірма і є багато кредиторів. Яких потрібно задовольнити в вимогах то сама процедура може затягнутися на великий строк.

Варто відзначити, що існує альтернативна ліквідація підприємства ТОВ. А саме,  через продаж своїх корпоративних прав іншим особам. Багато компаній, які займаються експрес ліквідацією ТОВ, використовують такий метод. Для більш швидкого проведення процедури ліквідації фірми без участі старих власників. При цьому методі, нове керівництво проводить і відповідально за процедуру ліквідації або проводить процедуру банкрутства через суд.

Якщо у вас є питання, зверніться до нашого форуму юрист онлайн

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Ліквідація підприємства: порядок ліквідації і як закрити ТОВ 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Ліквідація підприємства: порядок ліквідації і як закрити ТОВ

Новые юридические консультации

 • 08/08: Увольнение с работы в Украине
 • 08/08: Какие льготы имеет жена участника боевых действий при разводе
 • 08/08: Вручили повестку на улице
 • 07/08: Медкомиссия в военкомате Украины
 • 07/08: Выезд за границу мужчины во время мобилизации и военного положения
 • 07/08: Попередній роботодавець не подавав відомості про стаж
 • 06/08: Не согласен с решением ВЛК (ВВК)
 • 03/08: Возврат товара надлежащего качества
 • 02/08: Купленный товар нанес вред имуществу
 • 01/08: Оформление брака за границей
 • 01/08: приватизація землі
 • 31/07: Сзч - Самовільне залишення частини
 • 30/07: Алименты после 18 лет на студента
 • 30/07: Раздел имущества при разводе в Украине
 • 29/07: Алименты с военнослужащего ВСУ
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы

  Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Ліквідація підприємства: порядок ліквідації і як закрити ТОВ