Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Нецільове використання коштів 2

1

Re:

Доброго дня, шановні експери. Прохання допомогти у питанні: 2016 на кошти власників приватних будинків певної вулиці була проведена мережа каналізації та запущена у експлуатацію. Громада узгодила оформлення мережі у приватну власність на одного з мешканців вулиці, який запропонував себе бути відповідальним за організацію. На цьому етапі усне рішення громади: рівномірно розділити загальну сумму кошторису на всіх, хто у частці. Надалі, всім іншим за бажання підключитися додатково – відповідальний, у чиїй власності знаходиться мережа, надає юридичне розрішення та отримує частку, яку рівномірно повинен роздати ініціативній громаді. Через 1.5 року ініціативна громада відзначила порушення усної домовленності у вигляді нових підключень, які не узгоджувалися із громадою та без подальшого перерозподілення коштів. Виникла підозра у  нецільовому використанні коштів громади із самого початку та свідомого підтасування фактів для власної наживи.  Громада висловлює недовіру та:
1.Громада справедливо вимагає (наполягає) від відповідльного надати документацію, а саме кошторис, договір, акт виконаних робіт, зафіксований список субєктів у частці, та повернути фінансову частку за нові підключення. 
2. Заключити договір з особою, у власність якої оформлена мережа водовідведення, щодо подальших підключень, тільки за згодою всіх співвласників.
Наявні артефакти: 2016 – протокол вуличних зборів, завірений у нотаріуса, де фіксується рішення щодо будівництва мережі водовідведення за кошти жителів вулиці, а також призначення рішенням зборів відповідальної особи, яка має право представляти интереси громади, вести перемови и оформити кошторисну документацію і т.д, а також збір коштів на будівництво мережі водовідведення.
2018 - зафіксовані у вуличкомі загально-вуличні збори – де громада запитує відповідального про надання звітності та засади для одноосібного прийняття рішення щодо нових підключень -  відповідальний відмовляється у наданні звітності про витрачені кошти та відмовляється у наданні інормації щодо нових підключень, а також відмовляється від розділення отриманих коштів за нові підключення. Наявний аудіозапис, де відповідальний озвучує загальну суму та частку кожного, та відмовляється надати звітну документацію. Відомий підрядчик.
На жаль, факт передачі коштів громади відповідальному .... зафіксований лише у підписах у довільній формі, що зберігається у відповідального.  Так само вся супутня документація – кошторис, договір із підрядником та.або акт наданих робіт – жодного разу не надалася громаді для ознайомлення, і жодного документа та їх копій громада не має, окрім копії протоколу вуличних зборів 2016 року.
На разі громада вбачає наступне – надіслати рекомендованого листа із запитом надати необхідну звітність, завізувати підписами всіх залучених до частки людей. Далі:
Варіант А. Адресат отримує листа, йде на діалог, надавши всю\частково звітність, але відмовляється віддати кошти за нові підключення...
Варіант В. Рекомендований лист не затребуваний, адресат не йде на діалог. Подальші дії з боку громади невідомі.  Який можливий подальший план дій?

2

Re:

Доброго дня.

Якщо не буде відповіді, або буде факт зловживання або використання коштів за не цільовим використанням зверніться до правоохоронних органів, щодо порушення карної справи за даним фактом.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Нецільове використання коштів 2

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Новые юридические консультации

 • 22/05: Выезд за границу мужчины во время мобилизации и военного положения
 • 21/05: Забор между соседями
 • 21/05: Спадкування за заповітом
 • 20/05: Увольнение в военное время в Украине
 • 20/05: Налогообложение при прерывании договора страхования
 • 20/05: отсрочка от призыва на военную службу во время мобилизации
 • 19/05: Армия и мобилизация в Украине
 • 19/05: Перевод контрактника в другую часть
 • 16/05: Долг по кредиту ПриватБанка
 • 15/05: Вспашка толок в поселке
 • 14/05: Заканчивается срок действия транзитных номеров выданных в Германии
 • 13/05: Вопрос по земельному праву
 • 12/05: Отсрочка при призыве
 • 12/05: Відпустка педагога в умовах військового стану
 • 09/05: Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы