Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Защита прав потребителей → Оскарження Постанови Держспоживнагляд та Постанови РВДВС

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Оскарження Постанови Держспоживнагляд та Постанови РВДВС 13

1

Re:

Чи можна оскаржити одним адмін.позовом і Постанову № 79 Держспоживнагляд, на підставі якої було відкрито виконавче провадження. І саму Постанову про відкриття виконавчого провадження?
Які терміни оскарження?
Чи взагалі потрібно оскаржувати окремо дві Постанови, якщо оскаржується сама Постанова Дерспоживнагляду? то навіщо оскаржувати ще Постанову виконавчої?
Якщо Постанова Держспоживнагляд № 79 була виписана на гром. фіз. особу на підставі ст. 188 ...за невиконання припису!!! (хоча перевірка проводилась і складено акт, припис, постанову № 55 на ФОП), то держмито становить 704,8? чи 1762 грн.?

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
1. Людина купила корпусні меблі з ДСП без доставки, заплатила в інтернет-магазин вартість тільки меблів без доставки (їй додатково надано знижку від суми 14236 грн. ) оплатила суму 12527,68 грн. , попросила відправити в м.Дніпро із м.Васильків.

2. Замовила послуги перевізника Делівері, при отриманні розписалась в декларації про отримання меблів, претензій не мала привезла додому меблі.

3. При розпакуванні виявила, що хотіла інший колір...хотіла чисто білий, а прийшло те що було замовлено і на маркуванні пачолк визначено і на сайті прописано, і в її рахунках на оптату...тобто колір береза полярна (який не є білим апріорі!!)

4. Попросила повернути гроші і розірвати договір.

5. Звернулась у службу Держспоживнагляд, яка прийшла до підприємця ФОП 18.06.2018 року з перевіркою.

6. Складено під відеозапис перший акт у присутності підприємця, заявниця відсутня від 18.06.2018 року ,
Заявниця на звязок у вайбері у присутності перевіряючих не вийшла, на телефон не відповідала,
складено акт про настпуне:
про відмову споживачу у поверненні йому грошей (за неповернутий товар) ан протязі 30 днів з моменту оголошення споживачем про розірванням договору";
про відмову споживачу в реалізації його права на повернення товару належної якості протягом 14 днів;
про невідшкодування витрат, понесених споживачем у звязку з поверненням (неповернутого товару!!!)
про відсутність на видному місці куточку споживача.

ФОП не погодився з актом написав свої пояснення.

7. Складено протокол про адмін.правопорушення № 10-05.3/000053 від 18.06.2018, штраф 153 грн., притягнення вперше.

8. Складено припис від 22.06.2018 р.

9. Підприємцем відправлені листи на адресу споживача про обмін товару та повернення, лист повернувся.

10. У вайбері споживач повідомилащо знаходиться за кордоном і є її юрист який буде вести це питання, на питання коли вона буде в Україні і коли поверне меблі і я в якому стані тепер меблі і де знаходяться відповіді не отримано.

11. Подано повторно Пояснення у Держспоживнагляд від 18.06.2018.

12. Подано Заперечення у Держспоживнагляд та Мін.економіки розвитку підприємництва від 25.06.2018 року, у частині незаконних вимог про повернення грошей за неповернрутий товар у місце проведення продажу у м.Васильків, іншу частину визнано (куточок споживача), недолліки усунуто.

13. Сплачено штраф у частині визнаної вимоги Дерспоживнагляду , а саме куточка споживача в розмірі 153 грн.

14. Відповідь на Заперечення не надійшла.

15. 13.08.2018 р. подано Звіт на акт від 18.06.2018 р. та Постанову від 25.06.2018 р. на адресу  Дерспоживнагляду та Департаменті розвитку підприємництва при Мінекономіки розвитку та торгівлі.

16. 14.08.2018 р. Дерспоживнагляд повторно зявляється на проведення "перевірки"....ФОП відмовляє на підставі ЗУ Про звернення громадян, вимагає особистої присутності заявника на перевірці...схоже, що заявниця, є підставною особою, і замість неї хтось "керує справою"! Де меблі не зрозуміло, чому лист з адреси куди меблі відправлялись повернувся не зрозуміло.
ФОП відбирає підписи спеціалістів у тому що отримали особисто в руки заяву ФОП про відмову у проведенні перевірки, і дозволу проведення такої перевірки тільки за присутності заявника справі, прость повідомити про час та місце проведення такої перевірки за присутності всіх сторін: Заявник, ФОП, Дерспоживнагляд заздалегідь за 5 днів.
Під відео  спеціаліст промовляє, що перевірка 14.08.2018 р. не проводилась, ФОП вимагає присутності заявника.

17. 14.08.2018 Відправлено на адресу заявниці повторно лист рекомендованим, лист знову повернувся.

18. 21.11.18 рекомендованим листом ФОП отримує Постанову про відкриття виконавчого провадження.

19. 21.11.18 рекомендованим листом ФОП отримує позов від заявниці (адреса вказана та сама звідки повертались листи ФОП).
Позов споживача з вимогами:
розірвати договір;
стягнути сплачену за товар суму 12527,68 грн.;
стягнути витрати на доставку придбаного товару у сумі 985,50 грн.;
стягнути моральну шкоду 2000 грн.;
стягнути за зберігання меблів 25620 грн.

загалом на суму 41133,18 грн.

20. 05.12.2018 року ФОП знайомиться у виконавчій з матеріалами справи, знаходить там Постанову № 79 від 27.08.2018, та ссилку в ній на Протокол якого в виконавчій справі немає про що він не зрозуміло.....Постанову таку написано отримано рекомендованим листом, такої не було отримано.
Під час ознайомленння виявилось, що Постанова № 79 від 27.08.2018 р. Дерспоживнагляд виписана на фіз.особу -громадянку (не ФОП) на підставі ч.2 ст. 188-2 про невиконання припису від 22.06.2018, складеного за актом перевірки від 18.06.2018 р., складено Протокол № 10-05.3/000076 від 14.08.2018.
Зрозуміло, що невиконання можна виявити тільки перевіркою, тобто складеним актом з усіма сторонами, а не одноосібно спеціалістами Держспоживнагляду, такого не було і було ФОП надано заяву про вимогу проведення перевірки тільки за присутності Заявниці. На акт, ні протокол, ні відповіді на заперечення від 25.06.2018 року ФОПа не надходило....

21.Простим листом на адресу офісу в листопаді приходять ще Постанови № 22 від 10.09.2018 р. на ФОП на суму штрафу 125 276,80 грн. на підставі ст.ст.23,26 ЗУ "Про захист прав споживачів"
та Постанова № 23 від 10.09.2018 р. на ФОП на суму штрафу 340 грн. на підставі ст.ст.23,26 ЗУ "Про захист прав споживачів"

2

Re:

Доброго дня.

Треба звертатися до адміністративного суду з відповідними позовами, щодо оскарження кожної постанови окремо, якщо був різний предмет накладення штрафу, якщо один предмет спору, то можливо в одному позові оскаржувати такі дії зі сторони регулятора, який виносив такі постанови. З іншого боку, вам необхідно подавати відзив на позов, зі сторони Замовника меблів, який подав позов на вас, то оскаржувати вимоги до вас. В цілому рекомендую найняти адвоката з вашої сторони враховуючи складність справи, та неоднозначність зі сторони покупця, та оскарження дій державного регулятора.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

3

Re:

Дякую, тому я тут!
Бо в Києві я вже "найняла" адвоката!!!
Мені написали адмін.позов, але загальними фразами та статтями, майже не повязаними з моїм питанням. Сижу корегую те за що вже заплатила! Тому шукаю відповіді на форумі.
І шукаю нового адвоката!
Якщо як Ви кажете в окружний суд можливо оскаржити всі мої постанови. Всі вони одна з одної витікають, це один предмет спору, одні й ті самі особи, одні статті, але частина постанов у адміністративному порядку на фіз.особу інша частина у адміністративно-господарському порядку на ФОП.
то чи повина я платила суд.збір за кожну вимогу в прохальній частині чи ні?
позови в мене будуть такі.


1.
Адміністративний позов в районний суд м.Києва
Відповідач: Держспоживнагляд

прохальна звучить:
ПРОШУ:
1. Поновити строки для оскарження.
2. Прийняти адміністративний позов до розгляду.
3. Визнати протиправним та скасувати Протокол про адміністративне правопорушення № 10-05.3/000053 від 18.06.2018 р.;
4. Визнати протиправним та скасувати Постанову про адміністративне правопорушення № 55 від 25.06.2018 р. у частині вимог повернення грошей споживачу за неповернутий товар належної якості, по неправомірно складеному акту перевірки від 18.06.2018 з накладенням штрафу у розмірі 153,00 грн.
5. Визнати протиправним та скасувати Постанову про про адміністративне правопорушення № 79 від 27.08.2018 р. за невиконання припису № 16 з накладенням штрафу у розмірі 306 грн.
6. Зупинити вчинення виконавчих дій та скасувати Постанову про відкриття виконавчого провадження від 30.10.2018 р.
7. Звільнити мене від сплати судового збору на підставі ст. 288 КУпАП.


2.
Адміністративний позов в районний суд м.Києва
Відповідач: Святошинська РВДВС

прохальна звучить:
ПРОШУ:
1. Поновити строки для оскарження.
2. Прийняти адміністративний позов до розгляду.
3. Скасувати Постанову про відкриття виконавчого провадження від 30.10.2018 р.
4. Звільнити мене від сплати судового збору на підставі ст. 288 КУпАП.


3.
Адміністративний позов в окружний суд м.Києва
Відповідач: Держспоживнагляд

прохальна звучить:
ПРОШУ:
1. Поновити строки для оскарження.
2. Прийняти адміністративний позов до розгляду.
3. Визнати протиправним та скасувати Постанову про накладення стягнення № 22 від 10.09.2018 р. у сумі 125276,80 грн.
4. Визнати протиправним та скасувати Постанову про накладення стягнення № 23 від 10.09.2018 р. у сумі 340,00 грн.
5. Судові витрати покласти на Відповідача.

Сплачую судовий збір 1762,00 грн.

----Неправомірність акту від 18.06.2018 р. опишу в мотивувальній частині обох позовів....як виявляється на законному рівні є плутанина з переліком норм-прав.актів, відповідно до яких проводяться перевірки (Розділ 9 акту, бланк строгої звітності).
В "Переліку нормативно-правових актів та нормативних документів, відповідно до яких складено перелік питань щодо проведення заходу державного нагляду (контролю" немає НМЕУ № 103 від 19.04.2007 року, є тільки НМЕУ № 104 від 19.04.2007 р.
Хоча приходять і перевіряють по НМЕУ № 103!!!
Як таке може бути?!! хто дозволяє порушувати загальновідомі правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затверджені наказом Мінекономіки № 104?!
натомість придумали собі № 103, які не вписані в перелік нормативно-правових актів при проведенні перевірок...
НМЕУ № 103 звучить.."Правила продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями" саме в № 103 і вписана така собі норма, що споживач коли повідомляє підприємство про те що розриває договір (після отримання товару) то ми повинні йому на протязі 30 днів повернути кошти, навіть без повернення товару!!!
Я думаю, що це лазейка для аферистів і служба захисту прав споживачів, це вже СЛУЖБА ЗАХИСТУ АФЕРИСТІВ!!!
Якби мене при перевірці 18.06.2018 не виводили від камери відео-реєстрації перевірки в калідор і не просили заплатити 12 тіс.!!!! то я б ще повірили що це чесні працівники, які пріють за права споживача!
А так ця шарашкіна контора у м.Вишневому Київська обл, потребує ретельної перевірки наразі хоча б прокуратури..та бізнесомбудсмену! Буду постити цю всю інформацію з фото-документами та фото-осіб перевіряючих, дуже прошу підтримати мене на сторінках у ФБ!
Буду вдячна якщо підкоректуєте мої думки щодо трьох адмін.позовів, ну а відзив я вже попрошу написати мені на платній основі вашу компанію!
Буду ославлювати їх

4

Re:

Попередньо можу сказати, що правильно вказано, але всеж таки такі справи треба поручати спеціалістам, щоб та бачити всю ситуацію в цілому. Стосовно цивільного позову, то там є строки, які вказуються в ухвалі при відкриті провадження по справі, коли ви повинні подати відповідний відзив.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

5

Re:

Строки в Ухвалі на подання відзиву були пять днів. На даний час строки на подання відзиву прострочені, судове засідання вже відбулося, бо я отримала судову повістку запізно.
Засідання перенесене на січень. Враховуючи, що свої заперечення та відзив ми можемо подавати навіть в усній формі на засіданні під запис, не вважаю, що такі строки взагалі мають якесь значення.
Цю інофомацію я отримала від іншого мого судді по Святошинському району м.Києва у якого слухається  моя інша справа по банку.
Вважаю, що до відзиву треба краще підготуватись доказами та позовами які як раз і будуть підставою, для зупинення слухання цивільного процесу по справі, або навіть закриття відкритого провадження, якщо я встигну скасувати постанови.
Підстав для скасування вочевидь багато.
і от я все-ж таки не впевнена:
Такий позов пождаємо в окружний чи районний суд?
Чи можу взагалі претендувати на звільнення по ст.288? при оскарженні постанови виконавця?
Дуже хочу отримати конкретну консультацію....по моєму питанню

Адміністративний позов в районний суд м.Києва
Відповідач: Святошинська РВДВС

прохальна звучить:
ПРОШУ:
1. Поновити строки для оскарження.
2. Прийняти адміністративний позов до розгляду.
3. Скасувати Постанову про відкриття виконавчого провадження від 30.10.2018 р.
4. Звільнити мене від сплати судового збору на підставі ст. 288 КУпАП.

6

Re:

Адміністративний суд в м. Київ, тільки окружний.

____________
Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення

Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

7

Re:

ХА!
Вот видите а Вы говорите адвокаты!
А мне другое сказали мои адвокаты (два!!!), и я тут уже пишу усердно в Святошинский райсуд.
А Вы абсолютно правы...есть исключительные статьи, которые раскидываются в райсуд и окружной..
Я правильно понимаю?
Если у меня скарга на две Постановы:
Постанова за ознаками правопорушення передбаченими ч.1 ст.155 КУПАП та
Постанова за ознаками правопорушення передбаченими ч.2 ст.188-2 КУПАП, то
согласно ст.221 КУПАП
я не попадаю в райсуд, а только в окружной...
Вы этот перечень имели ввиду?!

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 221. Районні, районні у місті, міські чи міськрайонні суди (судді)

Судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою - четвертою та сьомою статті 41, статтями 41-1 - 41-3, 42-1, 42-2, частиною першою статті 44, статтями 44-1, 46-1, 46-2, 51, 51-2, 51-3, частинами другою, четвертою та п’ятою статті 85, статтями 85-1, 88 - 88-2, 90, 91, 91-5, 92-1, 96-2, 98, 101-103, 103-3, частиною першою статті 106-1, статтями 106-2, 107-1, частиною другою статті 112, частинами четвертою та сьомою статті 121, частиною четвертою статті 122, статтями 122-2, 122-4, 122-5, частинами другою і третьою статті 123, статтею 124, частиною третьою статті 126, частиною четвертою статті 127, статтею 127-1, статтею 130, частиною третьою статті 133, статтями 135-1, 139, частиною четвертою статті 140, статтями 146, 149-1, частиною другою статті 154, статтею 155-1, частинами першою, третьою і четвертою статті 156, статтями 160, 162 - 162-3, 163-1 - 163-4, частиною другою статті 163-7, статтями 163-12, 164, 164-3, 164-5 - 164-18, 166-1 - 166-4, частинами першою, другою, дев’ятою та десятою статті 166-6, 166-8 - 166-12, 166-14 - 166-18, 166-21, 166-22, 166-23, 166-24, 166-25, 171-2, 172-4 - 172-20, 173 - 173-2, 174, 177-2, частиною третьою статті 178, статтею 180-1, частинами першою, другою і третьою статті 181, частиною другою статті 182, статтями 183-1 - 185-11, 185-13, 186-5 - 186-7, 187, 188, 188-1, 188-13 (крім справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з невиконанням законних вимог державного виконавця), 188-14, 188-16, 188-17, 188-19, 188-22, 188-25, 188-27, 188-28, 188-31, 188-32, 188-33, 188-34, 188-35, 188-38, 188-39, 188-40, 188-41, 188-45, 188-46, 188-47, 188-48, 188-49, 188-50, частиною першою статті 189-1, статтями 189-3, 190, 191, 193, 195-1 - 195-6, статтями 204-1, 204-3, 206-1, 212-2 - 212-21 цього Кодексу, а також справи про адміністративні правопорушення, вчинені особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років.

8

Re:

и еще поделитесь пожалуйста хитростью....
это правда что сроки я могу удлинить ознакомлением с материалами, например в виконавчей службе? а не с момента получения на почте рекомендованного листа?
это правда? так можно поступать?

9

Re:

и еще скаргу ..админ. позов на Постанову про видкриття виконавчого провадження  я могу оскаржити только в окружной, но вопрос с ГП, плачу или нет?
если выписана Постанова на физ.лицр не на ФОП?
704,80?
или освобождена, также как по админ.позову на постанову Держпродспоживслужби?
А моя клиентка уникальная!!!!
пишет в претензии, к цивильному позову, что товар (комод и зеркало) получила 11.05.2018, хотя в декларации перевозчика Деливери значится дата 14.05.2018.
Это раз, второе через день, после звонка нам 14.05.18 с претензией бежит и отправляет пакет документов в Держпродспоживслужбу 16.05.2018 с жалобой чтоб ее вернули деньги 12 тыс.!!!
При этом вторую часть товара, на который уже подаловалась в службу и органы и который не подходит ей по цвету, а именно шкаф.. бежит получает там же на Деливери 21.05.2018 !!!
Это вообще как АФЕРА?!!
Если да, то похоже совместная с нашими властьимущими!!!
Для меня нынче Служба захисту прав споживачів, это Служба захисту аферистів!
Что-то я не припомню, чтобы они как шавки бегали...и шевелились когда нормальные люди по нормальным вопросам, защиты своих прав потребителя обращались!
Сама потребитель, и дважды обращалась!!!
Воз и ныне там!
А тут так все скоренько, прям под выборы Порошенко чтоли!
И девушка Король М.В. -клиентка у меня не простая, долевая совладелица оффшорной компании, которая в свою очередь владеет магазинами сетью ЕВА !

10

Re:

и еще вопрос, если у меня в договоре публичной оферты, который она признала и в договоре купли-продажи есть третейская поправка о решении споров в третейском суде, то могу я подсудность перевести в третейский?
Мне нравится с Вами консультироваться, извините что засыпаю вопросами!

11

Re:

А вот согласно єтого я все-таки не иду в райсуд?
по оскарживанию Держпродспоживслужби?

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 286. Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності
1. Адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі.

12

Re:

Shield пишет:

А вот согласно єтого я все-таки не иду в райсуд?
по оскарживанию Держпродспоживслужби?

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 286. Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності
1. Адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Тут правильно нужно расставить акцент, оспаривание наложения административного штрафа, то местный суд, если оспаривание действий самого органа, - то административный.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

13

Re:

ну тут тогда лишь бы мои акценты совпали с акцентами судьи!
А у них акценты всегда в одну сторону...

Юридическая консультация на тему Оскарження Постанови Держспоживнагляд та Постанови РВДВС 13

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Защита прав потребителей → Оскарження Постанови Держспоживнагляд та Постанови РВДВС

Новые юридические консультации

  • 28/03: Безопасность животных
  • 28/03: Чи можна займатися музикою у квартирі?
  • 27/03: Установка дополнительного счётчика холодной воды
  • 27/03: Отстрание по состоянию здоровья и оплата
  • 23/03: Видеозапись как доказательство в суде снятое на видеорегистратор
  • 22/03: Ошибочно перечислил деньги ФОПу
  • 22/03: Алименты если ответчик в плену
  • 21/03: Монитор с неисправностью хотят поменять на восстановлений
  • 21/03: Вопрос по ТЦК
  • 19/03: Способ общения и воспитания детей
  • 18/03: Оформили кредиты без моего ведома
  • 18/03: Медкомиссия в военкомате Украины
  • 18/03: Перевод пастбищенской земли в ОСГ
  • 15/03: Покупка квартиры
  • 13/03: звернення стягнення на предмет іпотеки
  • Информационный блок

    Часто задаваемые юридические вопросы

    Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Защита прав потребителей → Оскарження Постанови Держспоживнагляд та Постанови РВДВС