Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.

Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!


Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Розлучення в Україні: як подати і нюанси 1

1

Re:

Розлучення в Україні
Юрист або адвокат завжди зможе вам допомогти в питанні розлучення в Україні. Так склалося, що Україна стала лідером в розлученнях в Європі. Причин для такого сплеску розлучень може бути безліч, або важке матеріальне становище в сім'ї, криза відносин. Можлива навіть проста несумісність характерів як це не звучало дуже просто. Таким чином, причин розлучення може бути багато, але варто задати собі питання: «Як подати на розлучення?»

Як подати на розлучення в Україні

На розлучення може подати один з подружжя в шлюбі, як до суду, так і в ЗАГС для оформлення документів. Різниця в подачі документів залежить від наявності дітей в шлюбі і досягли вони повноліття або ні. Так, якщо дитина не повнолітня, а саме їй немає 18 років, то потрібно буде подавати в суд і отримувати відповідне рішення суду на розлучення.

У випадку якщо дітей немає, то звертайтеся в ЗАГС по одному з місць реєстрації подружжя і подавайте документи. При умові що сторони спільно подадуть заяву і являться на розлучення, в іншому випадку, через суд. Як бачите подати документи на розлучення не потребує зусиль, досить бажання подружжя, або бажання одного з них. Вибір куди подавати буде залежати від того як сторони підійшли до подачі документів, а саме домовилися без проблем, або спірно з кризою і все таки через суд .

Заява на розлучення: як оформити розлучення?

По-суті, це документ, який подається в суд і складається, як правило, фахівцем, а саме: юристом або адвокатом. Варто звернути увагу на таку заяву, що за формою він повинен містити певні нюанси з юридичного боку. Так як позов на розлучення якщо він погано підготовлений, то його можуть призупинити до розгляду, а відповідно і відстрочити дату судових засідань в суді.

Зараз це проблема в судах, враховую велику завантаженість судів та слухань. Таким чином складайте правильно документи і намагайтеся не шукати шаблони. Так як законодавство змінюється, а старі шаблони суди просто розглядати не захочуть, при цьому ви по- суті втрачаєте час.

В даному прикладі (зразку) ми покажемо, на що потрібно звернути увагу при складанні заяви на розлучення. В першу чергу, ви повинні вказати в який суд ви звертаєтеся. За місцем вашої реєстрації або іншої сторони, так як правило вибору місця розлучення передбачає виключення, якщо з вами проживає дитина, - за вашим місцем реєстрації, якщо ні, - за місцем відповідача.

Далі правильно і повністю вкажіть ваші дані, іншої сторони, і переходите до самого позову. У позові можете вказати причину розлучення, наприклад: «важке матеріальне становище і розбіжності в сім'ї», цього буде достатньо для того щоб позов був повним і був не без причинним. У позові варто вказати на кого будуть перекладені матеріальні витрати на складання документів, судовий збір на розлучення, і т.п. Не забудьте вказати доповнення до позову. А саме перелік документів копії яких ви прилаштовувати до позову, як підстава того що ви перебуваєте в шлюбі ваші паспортні дані і т.п. При цьому це все на що гостро потрібно звернути увагу, а далі йти в суд і подавати ваш складений документ.

Документи на розлучення

Тут все відносно просто, з документами на розлучення для фахівця або для вас для складання заяви / позову на розлучення. Для цього вам буде досить вашого і другої сторони паспорта та податкового коду / інн, свідоцтво про шлюб. А також якщо є діти то довідку про склад сім'ї (якщо вирішили подавати до суду за місцем реєстрації / проживання), і свідоцтво про народження вашої дитини. При цьому у вас повинні бути оригінали документів, а в суд надаєте копії.

Скільки коштує розлучення в Україні

Питання в принципі більше схиляється до суми послуг юриста або адвоката з розлучень, який готовий вам скласти документ або супроводити ваш процес в судовому порядку. Дешево розлучатися тільки через ЗАГС. При цьому ви прийшли, подали документи заплатили державне мито і через місяць розлучилися. Через суд розлучатися дорожче, через те, що потрібно заплатити за послуги фахівця за правильно складені документи і в принципі самому подати документи до суду.

Також можна замовити послугу супроводу по розлученню. Але при цьому суддя може зажадати з'явиться заявника до суду. Ціна на розлучення в кожному регіоні Україні різна як від складання заяву на розлучення в плоть до супроводу в суді. Так що телефонуйте місцевим фахівцям, або нам, якщо ви з іншого міста і хочете замовити послугу складання документів до суду, наші контакти в низу.

Отже, якщо ви все ж вирішили подавати на розлучення, і у вас є до нас питання, то ви їх можете задати тут, а якщо потрібні наші послуги, то наші контакти внизу.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Розлучення в Україні: як подати і нюанси 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Новые юридические консультации

 • 22/10: Выплата алиментов через исполнительную службу
 • 22/10: Наследство по завещанию
 • 22/10: Отримати виписки (довідки) з попередніх місць роботи
 • 21/10: Доверенность на продажу недвижимости
 • 21/10: Алименты на ребенка в Украине
 • 21/10: Иск на работодателя от неофициально оформленного работника
 • 21/10: Блокировка банковского счета
 • 21/10: Отчет по ЕСВ ФОП в Украине
 • 21/10: Лицевой счет на квитанции ЖКХ
 • 20/10: Можно ли было не подписывать бумаги?
 • 20/10: Заміна газового обладнання
 • 19/10: Юрист и адвокат Черновцы, услуги адвокатов в городе
 • 19/10: Юрист и адвокат Чернигов, услуги адвокатов в городе
 • 19/10: Юрист и адвокат Черкассы, услуги адвокатов в городе
 • 19/10: Юрист и адвокат Хмельницкий, услуги адвокатов в городе
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы