Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.

Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Звільнення з військової служби за станом здоров’я та ВЛК

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Звільнення з військової служби за станом здоров’я та ВЛК 1

1

Re:

ВЛК
Звільнення військовослужбовців за станом здоров’я в наш час є актуальним питанням. Більшість військовослужбовців які проходять службу мають вади здоров’я в тому числі набутими за час проходження самої служби. Тут і задається багато запитань: «Як звільнитися за станом здоров’я», «Як пройти ВЛК», «Як за ВЛК звільнитись з військової служби». На всі ці питання є відповіді в законах та нормативних актах.

Звільнення з військової служби за станом здоров’я регулюється такими законами та нормативними актами:

- Закон України "Про військовий обов’язок і військову службу".
- Указ Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153 "Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України".
- Наказ Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України".
- Наказ Міністерства оборони України від 10 квітня 2009 року № 170 "Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України".

Підстава звільнення військовослужбовців з військової служби за станом здоров’я

Військовослужбовці, які проходять військову службу, або офіцери, які за час проходження служби мають погіршення здоров’я можуть бути звільненні за станом здоров’я. Здебільшого порядок проходження медичного обстеження проводиться за наказом МОУ №402. В даному приказі вказується повний перелік хвороб для звільнення від військової служби. Також, в даному приказі вказується в яких випадках встановлюється непридатність до військової служби за станом здоров'я як у мирний, військовий або особливий стан.

Підставою звільнення з військової служби може бути тільки висновок (постанова) ВЛК. Більш детально як і в який термін проводиться ВЛК для військовослужбовців ми розглянемо нижче.

Направлення, проходження та рішення ВЛК

ВЛК (військова лікарська комісія)- це здебільшого медичні установи, для проходження лікарської експертизи військовослужбовцями. ВЛК направлена на проведення медичного огляду, та встановлення рішення придатності для проходження служби військовослужбовцями.
Направлення на ВЛК проводиться:

- військовослужбовців строкової служби: командирами військових частин, начальниками гарнізонів, штатних ВЛК, військових лікувальних закладів за місцем лікування, військовими комісарами. А також: органами управління та підрозділів Військової служби правопорядку Збройних Сил України, прокуратурою, судом, а осіб, які перебувають на обстеженні та лікуванні у цивільному лікувально-профілактичному закладі психіатричного профілю, крім того, - головними лікарями цих закладів.

- військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби): прямими начальниками від командира окремої частини, йому рівних та вище, органами управління та підрозділів Військової служби правопорядку Збройних Сил України. А також:  прокуратурою, судом, начальниками гарнізонів, штатних ВЛК, військових лікувальних закладів за місцем лікування, військовими комендантами гарнізонів та військовими комісарами.

Рішення ВЛК:

ВЛК приймає постанову (висновок) про:
- непридатність до військової служби у мирний час.
- обмежену придатність у воєнний час.
- непридатність зі зняттям з обліку.

Постанова (висновок) ВЛК приймається на підставі Наказу МОУ № 402. Постанова (висновок) про те що особа не підлягає на проходження військової служби приймається негайно, та чинна на протязі 12 місяців. Постанови ВЛК, які не підлягають затвердженню (контролю) штатною ВЛК, оформляються в день медичного огляду. Постанови ВЛК, які підлягають затвердженню (контролю) штатною ВЛК, направляються на затвердження не пізніше 5 (п’яти) денного терміну після медичного огляду.

Звільнення за станом здоров’я та оскарження рішення ВЛК

Після ВЛК військовослужбовець пише рапорт на звільнення і звільняється з служби. У разі якщо ви були признані здоровими за рішенням ВЛК ви маєте право звернутись з адміністративним позовом для оскарження рішення ВЛК.

Якщо у вас залишились питання щодо звільнення за станом здоров’я чи проходження ВЛК, ви можете їх задати нам і наш сервіс юрист онлайн на сайті може вам дати консультацію.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Звільнення з військової служби за станом здоров’я та ВЛК 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Новые юридические консультации

• 17/09: Вождение в нетрезвом виде
  • 17/09: вопрос по гражданскому праву
  • 17/09: Внесение записи в единый реестр
  • 16/09: Алименты
  • 16/09: Прописка и военкомат
  • 14/09: Налогообложение деятельности по производству мебели в Украине
  • 14/09: Розетка возврат товара
  • 14/09: Договор о неразглашении
  • 13/09: Нотариус Харьков
  • 13/09: Вопрос по ОСББ
  • 12/09: Коммунхоз отказывается обслуживать чердачное помещение
  • 10/09: Льготы жене умершего участника боевых действий
  • 10/09: Нотариус Днепр
  • 10/09: правомерно ли требовать плр тест за свой счет каждые 10 дней?
  • 09/09: Как уволиться без отработки 2 недель в Украине?
  • Часто задаваемые юридические вопросы

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Звільнення з військової служби за станом здоров’я та ВЛК