Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні 7

1

Re:

Цивільна дієздатність фізичної особи

Цивільна дієздатність фізичної особи це поняття коли особа бере на себе певні права і обов’язки при вчиненні певних дій. Також, при вчиненні певних дій брати на себе відповідальність, та нести її при не виконанні згідно законодавства України.

Повна дієздатність

Повна дієздатність наступає з повноліття особи, а саме з 18 (вісімнадцяти) років. Згідно з законодавством є випадки, коли до досягнення 18 років надається повна дієздатність. Наприклад, з моменту реєстрації шлюбу, народження дитини неповнолітньою. Також, з 16 років повну дієздатність отримує особа яка наймається за трудовим договором, відкриває свій бізнес, отримує дозвіл на набуття повної дієздатності від органу опіки та піклування  або записується в реєстрації свідоцтва про народженні дитини матір’ю або батьком.

Слід зауважити, що при набутті такої повної дієздатності до 18 років, вона не зникає в разі розлучення, закриття власної справи, та за інших підстав отримання повної дієздатності.

Неповна дієздатність

Неповна дієздатність наступає у віці від 14 до 18 років. При цьому неповнолітні в даному віці мають право розпоряджатися своїм заробітком, стипендією, та іншими доходами. В разі творчої або інтелектуальної діяльності та правочини укладаються за згодою батьків або інших осіб які несуть відповідальність за таких осіб.

Часткова дієздатність

Часткова дієздатність характерна  у віці до  14 років. У цьому віці, особи мають право здійснювати дрібні правочини та немайнові правочини за творчою діяльністю або інтелектуально.

Обмежена дієздатність та визнання особою недієздатною

Обмежена дієздатність наступає  за рішенням суду коли особа страждає на психічний розлад або  зловживає спиртними напоями чи наркотичними засобами, токсичними речовинами, азартними іграми, та може ставити сім’ю в скрутне матеріальне становище.

Визнання фізичної особи недієздатною проводиться за рішенням суду якщо особа внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними. При цьому, за рішенням суду встановлюється опіка, та опікун має право за особу вчиняти правочини.

Якщо у вас залишились питання то ви можете їх задати нам і наш сервіс юрист онлайн на сайті може вам дати консультацію.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

2

Re:

Доброго дня, я хворію на шизофренію інвалідності і роботи не маю, ми не можемо знайти спільну мову в родині, в мене є підозри що вони можуть спробувати позбавити мене дієздатності. 

Яким чином це може відбуватися по закону і чи можуть вони застосувати поліцію без суду, без повістки в суд?

Вони вже одного разу проігнорували закон.

3

Re:

Для позбавлення дієздатності потрібен лише суд.
Для позбавлення дієздатності поліція не потрібна, лише письмова заява.
Крім того потрібні гроші, які вони мають заплатити в суд, бо нині (та і раніше було, але ціни менші) здирають тільки-так.
Якщо суд її прийме то треба пройти експертизу, можуть змусити насильно пройти психіатричну експертизу (з поліцією).

Але зазвичай без потреби нікого не кладуть туди, бо це коштує грошей. Ще більших грошей коштує суд.

Позбавлення дієздатності не вигідно вашим рідним. Пенсія набагато менша за можливу зарплатню при влаштуванні на роботу.

Як у вас із інтелектом? Більшість хворих яких я знаю і я сам (на обліку правда не стою) мають достатній інтелект для роботи. Але маємо проблему із довідкою 086, яку треба подавати при влатшуванні (яку можна отримати тільки якщо психіатр напише здоровий). На жаль зовнішній вигляд та звички маємо такі, що нас можна "розкусити" (тому платне отримання довідки закінчиться провалом коли роботодавець попросить звернутися до психіатра), але не на віддаленій роботі.


Тому такі люди часто шукають віддалену роботу.
От наприклад мені мої рідні не дозволяють відкрити ФОП. Сам я грошей не заробляю, а в отримання прибутку вони не вірять. Для ФОП не потрібна довідка 086.
Це коштувало б 1500 грн в місяць чи більше (податки державі), незалежно від праці.

Якби Ви приєдналися у відряд тих що мріють створити ФОП і заробити, якби від Вас був прибуток, то Вашим рідним узагалі не вигідно було б позбавляти дієздатності.

У якості роботи краще всього фріланс (програмування). Хоча ось мої рідні дали мені трохи грошей і я купую оптовий товар. Сказали що якщо буде прибуток, ФОП створять.

То я вже думаю, хоч би нас не оштрафували на 17000 грн. Налоговикам то не поясниш що це лише перевірка попиту на товар. А іншого виходу крім як цього (тим паче що вже є гроші для товару) немає.

Або оштрафують на 17000, у нас остаточно зіпсуються відносини і мене покладуть, або я отримаю зростання бізнесу і з'являться гроші на ФОП. Навіть самим налоговикам то було б вигідно, але вони можуть не правильно мене зрозуміти.

Але так склалося що я фізично слабкий по генетиці. Якби я був сильніший, то заробляв би гроші на створення ФОП вантажником.

Що у Вас із силою? Якщо добре і можна підкачатися то на роботу вантажником, а потім створити ФОП.

Усі місцеві хто лежав і кого поставили на облік не лежачи, усі працюють лопатою чи вантажником. Мене от поставили без лежання на консультативний облік, а зняття з його коштує грошей.

Спасибо сказали: Gevarra1

4

Re:

>>Але зазвичай без потреби нікого не кладуть туди, бо це коштує грошей.
В мене є дві чудові старші сестрички, коли я спробував натиснути на батьків щоб продати цей будино к де я мешкаю один, вони без вагань заплатили за лікування 9000грн., їхав у супроводі поліції, зараз щоб недавати їм найменшого приводу щоб вони не змогли повторити цей трюк треба як то кажуть "грати в довгу".
фріланс (програмування) - виконав 25 замовлень за минулий рік, але кінці з кінцями не зводжу.

5

Re:

Доброго дня.

Позбавлення дієздатності можливе тільки через рішення суду, в іншому випадку, якщо вас позбавлять дієздатності ви можете оскаржити рішення в апеляційному порядку.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

6

Re:

>>та може ставити сім’ю в скрутне матеріальне становище<<
Дуже розпливчате формулювання.
Я живу в окремому будинку, опалюю газом та дровами які заготовляю, бензин та масло для бензопили та мотокоси а також газ, електрику та інтернет оплачують батьки. 
Який відсоток я маю заробляти щоб убезпечити себе в разі розгляду в суді?

7

Re:

Якщо ви маєте стійкий дохід на рівні мінімальних стандартів встановлених державою, наприклад: мінімальну заробітну плату, то в даному випадку ви не можете ставити сім'ю в складне матеріальне становище.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Цивільна дієздатність фізичної особи в Україні 7

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Новые юридические консультации

 • 23/05: Стать на учет в центр занятости
 • 23/05: Повестка после медкомиссии
 • 23/05: Повістка до військомату
 • 23/05: Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного
 • 23/05: Погиб муж на войне в Украине
 • 23/05: Оформление опеки и попечительства в Украине
 • 22/05: Увольнение в военное время в Украине
 • 22/05: Наслідки при неявці по повістці до військомату
 • 22/05: Перевод контрактника в другую часть
 • 22/05: Армия и мобилизация в Украине
 • 22/05: Выезд за границу мужчины во время мобилизации и военного положения
 • 21/05: Забор между соседями
 • 21/05: Спадкування за заповітом
 • 20/05: Налогообложение при прерывании договора страхования
 • 20/05: отсрочка от призыва на военную службу во время мобилизации
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы