Re:
Доброго Вам дня! Суть справи: із1994 року(28 років) я є власником 70 акцій акціонерного
тов. "Житомирнафтопродукт"- голова правління Тихонов К.М...Однак жодної копійки,так званих дивідендів, я не отримувала(звичайно,як і тисчі інших, так званих "простих людей. Нас просто обікрали і обдурили). Сьогодні я 81-річна пенсіонерка із 62-річним трудовим стажем. Маю проблеми із оплатою непомірних компослуг,лікування...
Запитання: чи маю я право сьогодні на отримання дивідендів, задекларованих у сертифікаті,за підписом того ж Тихонова К.М. та з державними печатками, або на погашення плати за компослуги? Яким способом? Буду вдячна за відповідь.

