Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

(Страница 1 из 3)

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Армия и мобилизация → Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного

Страницы 1 2 3 Далее

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного с 1 по 15 из 34

1

Re:

Я жінка військовослужбовець зсу в декреті в моїй країні військовий стан чи можна мені з дітьми виїхати тимчасово за кордон. А на прикінці декрету повернутися для продовження служби.

2

Re:

Добрий день , маю тимчасове посвідчення військовозобов'язаного
Непридатний до в/сл в м/ч, обмеж.прид у в/час за гр 1ст 64 «в» НМОУ №402-08
Тимчасове посвідчення видано НМОУ №610 від 21.11.2017
Чи можу я перетинати кордон?

3

Re:

bogdanoleksandruk пишет:

Добрий день , маю тимчасове посвідчення військовозобов'язаного
Непридатний до в/сл в м/ч, обмеж.прид у в/час за гр 1ст 64 «в» НМОУ №402-08
Тимчасове посвідчення видано НМОУ №610 від 21.11.2017
Чи можу я перетинати кордон?

Доброго дня. Так ви маєте таке право на виїзд за кордон за вашими документами.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

4

Re:

661530006vika пишет:

Я жінка військовослужбовець зсу в декреті в моїй країні військовий стан чи можна мені з дітьми виїхати тимчасово за кордон. А на прикінці декрету повернутися для продовження служби.

Доброго дня. Умовно ви можете виїхати за кордон, але якщо взнають, що ви є військовозабов'язанна, то вам відмовлять.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

5

Re:

Доброго вечера, скажіть будь ласка, маю тимчасовий військовий квиток, в котрому зазначено :

Не служив, згідно НМОУ №342, від 06.06.2006 р., як обмежено здатний.

Також є записи - зарахований у запас.
Та - 1. НПО Обмежено придатний.
Звання - солдат

Чи можу я перетинати кордон ?

Та друге питання тіеїж теми, якщо я являюся всиновлювачем дитини дружини.

Чи можу я спокійно перетнути кордон, незважаючи на мобілізацію ?

6

Re:

Доброго вечора.

Виключно тільки із-за того, що ви всиновили дитину ви маєте право перетнути кордон України з предявленням відповідних документів про всиновлення.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net
Спасибо сказали: viktorsnychla1

7

Re:

Доброго дня, я мама 5х діток, сьгодні розписують з чоловіком,якщо я перша виїду з дітьми з України то пізніше він може виїхати? Якщо так то що для цього потрібно?

8

Re:

Інна пишет:

Доброго дня, я мама 5х діток, сьгодні розписують з чоловіком,якщо я перша виїду з дітьми з України то пізніше він може виїхати? Якщо так то що для цього потрібно?

Доброго дня.

Якщо він батько дітей, то він зможе одночасно з вами виїхати, в іншому випадку, він не зможе полишити кордон України.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

9

Re:

Доброго здоров'я! Підкажіть, будь-ласка, чи підлягають науково-педагогічні працівники, які працюють не менше ніж на 0,75, мобілізації? Ст. 23, частина друга Закону Про мобілізацію зазначає, що не підлягають, але чому тоді не можливо виїхати за кордон?

10

Re:

Анатолій Герасимович пишет:

Доброго здоров'я! Підкажіть, будь-ласка, чи підлягають науково-педагогічні працівники, які працюють не менше ніж на 0,75, мобілізації? Ст. 23, частина друга Закону Про мобілізацію зазначає, що не підлягають, але чому тоді не можливо виїхати за кордон?

Доброго дня.

Так, це правда, на період мобілізаації ви не можете бути призваним на військову службу. Наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

11

Re:

Добро дня, інваліда дитинства 3 групи 33 роки, має право виїхати за кордон в воєнний час? І які потрібні документи для виїзду, в зеленій справці написано фізичні нагрузки і довготривале перебування на ногах протипоказано, воєнного білету немає.

Чи потрібно в воєнкомат за справкой проїхати? і які документи з собою взяти?

12

Re:

maxservism пишет:

Добро дня, інваліда дитинства 3 групи 33 роки, має право виїхати за кордон в воєнний час? І які потрібні документи для виїзду, в зеленій справці написано фізичні нагрузки і довготривале перебування на ногах протипоказано, воєнного білету немає.

Чи потрібно в воєнкомат за справкой проїхати? і які документи з собою взяти?

Доброго дня.

Якщо не має документів на відсрочку в період військового часу по мобілізації дана особа, то їй необхідно звернутись до військомату та отримати її.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

13

Re:

Доброго ранку.підскажіть в мене в війсковому квитку написано "У відповідності до п.2,3 наказу МОУ від 9.06.06р №342 постановці на війсковий облік не підлягає."Чі пропустять мене на кордоні чі мені треба проходити медогляд для поновлення запису в війсковому квитку?

14

Re:

dron21075 пишет:

Доброго ранку.підскажіть в мене в війсковому квитку написано "У відповідності до п.2,3 наказу МОУ від 9.06.06р №342 постановці на війсковий облік не підлягає."Чі пропустять мене на кордоні чі мені треба проходити медогляд для поновлення запису в війсковому квитку?

Доброго дня.

Попередньо можу сказати, що ви маєте право виїхати за кордон, але все ж таки, якщо вас виключили з військового обліку із-за противопоказань з здоров'єм то у вас високі шанси.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

15

Re:

Добрый день, можно ли студенту выехать из Украины?

Спасибо сказали: lisovodskaya19731

Юридическая консультация на тему Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного с 1 по 15 из 34

Страницы 1 2 3 Далее

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Армия и мобилизация → Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного

Новые юридические консультации

  • 28/03: Безопасность животных
  • 28/03: Чи можна займатися музикою у квартирі?
  • 27/03: Установка дополнительного счётчика холодной воды
  • 27/03: Отстрание по состоянию здоровья и оплата
  • 23/03: Видеозапись как доказательство в суде снятое на видеорегистратор
  • 22/03: Ошибочно перечислил деньги ФОПу
  • 22/03: Алименты если ответчик в плену
  • 21/03: Монитор с неисправностью хотят поменять на восстановлений
  • 21/03: Вопрос по ТЦК
  • 19/03: Способ общения и воспитания детей
  • 18/03: Оформили кредиты без моего ведома
  • 18/03: Медкомиссия в военкомате Украины
  • 18/03: Перевод пастбищенской земли в ОСГ
  • 15/03: Покупка квартиры
  • 13/03: звернення стягнення на предмет іпотеки
  • Информационный блок

    Часто задаваемые юридические вопросы

    Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Армия и мобилизация → Виїзд з країни у період військового часу військовозобов'язаного