Re:
Доброго дня. Сталася ситуація неприємна. 02.10.23 нам подали горячу воду на перевірку. Вдома нікого не було. Стався прорив стояка. Гарячою водою не користувались, встановлений водонагрівач(кран був перекритий). Затопило нас і аптеку, яка знаходилась нижче, дуже великі збитки. Приїхали ремонтники із Житлорембудсервісу і сказали,що моєї провини немає. Сьогодні вони хочуть замінити стояк, але ніяких актів не дають. Поїхав я в Житлорембудсервіс написав заяву, сказали що інспектор прийде на протязі 30 діб. Чи повинен я дозволяти зараз відремонтувати стояк без інспекції і взагалі без ніяких документів ? Щоб потім всю провину не повісили на мене, бо аптека знизу буде судитись із Жеком або зі мною 100 відсотків

