Re:
Добрий день! Моя дитина займається в музичній школі і грає на фортепіано. Вона займається на інструменті вдома, як вимагає це музична школа. Робе це , якщо зранку, то не раніше дев'ятої, може вдень або якщо ввечері , то не пізніше 18.00. Сусіди цим дуже не задоволені, якщо раніше ми домовилися не грати пізніше 18.00, то зараз всі домовленості порушили і вимагають від нас , щоб ми цього зовсім не робили. Питання: чи маємо ми право займатися на інструменті, якщо так , то в який час? Чи порушуємо ми закон, бо зараз вони погрожують тим, що напишуть колективну скаргу

