Фемида

Перейти к содержимому раздела

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине

Бесплатные консультации юриста и юридическая помощь в Украине. Юридическая консультация онлайн от юристов и адвокатов

Вы не вошли. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

На нашем сайте вы можете получить услугу – бесплатная консультация от юристов и адвокатов онлайн.
Регистрация на юридическом сайте
Для того чтобы получить бесплатную юридическую консультацию от наших юристов и адвокатов пройдите простую регистрацию. Регистрация займет не более 30 секунд и вы сразу будете зарегистрированы на сайте под вашим логином и паролем. Если одновременно при регистрации не вошли в аккаунт, войдите в него с помощью логина и пароля который вы вводили при регистрации.

Далее, в нужном разделе права оставьте Ваш юридический вопрос или создайте тему с проблемным вопросом по праву для получения ответа от юристов и адвокатов онлайн нашего сайта. Консультации в пределах нашего сайта абсолютно бесплатны, и требуют от вас конкретики в вопросе и детального описания его нам, если вы более детально раскроете вашу проблему в Вашем вопросе к нам, тогда мы сможем дать вам точечную консультацию и решение вопроса.

Мы как специалисты с большим опытом в сфере юриспруденции предоставляем наши бесплатные консультации исключительно для всей Украины, а также тем кто живет за границей и иностранцам без исключений. Наш сайт дает вам возможность как решить вашу проблему так и найти юридические ответы уже на решенные проблемы наших посетителей так и клиентов!

На данный момент на нашем сайте зарегистрировано более 2600 пользователей и нами предоставлено более 5000 бесплатных консультаций от юриста онлайн. Наша бесплатная юридическая консультация от нашей команды юристов и адвокатов готова предоставить вам решение ваших вопросов!

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Закон про ТОВ, про товариства з обмеженою відповідальністю

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

РСС

Юридическая консультация на тему Закон про ТОВ, про товариства з обмеженою відповідальністю 1

1

Re:

Закон про ТОВ

Новий закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

Закон про товариства з обмеженою відповідальністю був прийнятий у 2018 році. Певною мірою став відкриттям та систематизацією тих проблем, які існували на протязі всієї незалежності нашої країни. Суперечливі норми, та не системність норм права в різних законах було проблемою в діяльності ТОВ, та бізнесу в цілому в державі.

Так, за прийнятим законом врегульовуються відносини як в самому ТОВ, так і безпосередньо щодо власників такого підприємства. Наприклад: вводиться нові правила корпоративного договору як певного інституту, знімаються певні обмеження учасників самого ТОВ, вводяться поняття та розв’язання конфлікту інтересів та багато іншого. Врегулювання діяльності закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю дає певний поштовх для врегулювання діяльності підприємств на території України. Також дає поштовх для внесення інвестицій в країну що може допомогти для розвитку економіки в цілому.

На що варто звернути увагу в ЗУ про ТОВ:

- зняття граничної кількості учасників ТОВ, є одним із рушіїв розвитку самого підприємства. Так як це дає певний поштовх для залучення інвесторів до такого ТОВ, а також економічно дає привабливі інвестиції в розвиток підприємства.

- запроваджений інститут корпоративних договорів в законі про ТОВ, є здебільшого імплементацією норм міжнародного права та міжнародних відносин ТОВ. В такому договорі можуть вказуватись підстави продажу частки в бізнесі. Також підстави передання або продажу. Корпоративний договір на підприємстві, як правило є конфіденційним та захищається законом.  Виходячи з корпоративного договору з’явилось право на встановлення безвідкличної довіреності. Він необхідний для виконання певних дій відносно корпоративного договору або певних дій на його виконання. Така безвідклична довіреність нотаріально підписується.

- законом про ТОВ чітко встановлений вичерпний перелік відомостей, які повинні бути відображені в статуті. А також обов’язкове нотаріальне засвідчення першої редакції статуту. Враховуючи такі зміни, закон встановив, які відомості повинні бути вказані обов’язково, а також правильність засвідчення  редакції статуту сторонами процесу.

- запровадженні нові правила виходу учасників з ТОВ. Так, відтепер правила виходу учасника ТОВ буде реалізоване відносно самої частки в ТОВ.

Основні нововведення в ЗУ про ТОВ:

- в новому законі чітко встановлені правила реалізації права на придбання частки у іншого учасника ТОВ. Це дає право викупати частки в самому підприємстві за врегульованою процедурою відповідно до закону та статуту ТОВ.

- врегульовано ряд питань на яких підставах і в якій формі будуть проводитись збори учасників ТОВ, нові правила голосування у вигляді заочного голосування чи опитування.

- законом встановлений вичерпний перелік документів, які повинні бути на зберіганні на весь період діяльності такого ТОВ.

- законодавчо прописана можливість складення договору про припинення діяльності ТОВ. Це в певній формі новела в законодавстві, яка дозволяє новий процес припинення підприємства на підставі закону. 

Отже, новий закон про ТОВ дає підстави для наступного вдосконалення законодавства, щодо функціонування бізнесу для безперешкодний його продаж, зміну, або навіть припинення на підставі міжнародної практики та ведення її в наше законодавство. Також, слід зазначити, що в попередніх статтях ми розказували як відкрити ТОВ та закрити ТОВ в Україні і які є перешкоди в цьому. Якщо у вас є питання, то ви можете їх задати на нашому ресурсі тут.

Для личной, платной консультации наши контакты: ☎️: 097-178-20-74 ✉️: urist_inform@ukr.net

Юридическая консультация на тему Закон про ТОВ, про товариства з обмеженою відповідальністю 1

Страницы 1

Чтобы отправить ответ, вы должны войти или зарегистрироваться

Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Закон про ТОВ, про товариства з обмеженою відповідальністю

Новые юридические консультации

 • 01/07: Арестованы счета
 • 30/06: Семейное право
 • 30/06: Алименты во время военного положения
 • 30/06: Медкомісія у військкоматі України
 • 30/06: Алименты
 • 30/06: отсрочка от призыва на военную службу во время мобилизации
 • 30/06: Монобанк просит предоставить происхождение средств
 • 29/06: Постановка на учет в военкомат
 • 29/06: Досрочный выход на пенсию
 • 29/06: Прибудова до існуючого будинку, що виходить за межі ділянки
 • 28/06: Продление сроков гарантии на товары в связи с форс-мажором
 • 28/06: Демобилизация срочников
 • 27/06: Медкомиссия в военкомате Украины
 • 27/06: Уволен по служебному несоответствию
 • 27/06: Выезд за границу мужчины во время мобилизации и военного положения
 • Информационный блок

  Часто задаваемые юридические вопросы

  Бесплатная юридическая консультация от юриста онлайн в Украине → Юридические статьи → Закон про ТОВ, про товариства з обмеженою відповідальністю